Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Ćwiczenia w interpretacji dla początkujących astrologów

prośba o pomoc w interpretacji i wskazówki
bozka 2014-08-21, 08:02:26
Witajcie. Ja również zwracam się do Was z prośbą o interpretację i wskazówki. Też jestem w dołku i takim zawieszeniu że nie potrafię zrobić kroku w żadną stronę. Wszystkiego się boję a zwłaszcza zmian które jak przeczuwam są już przy drzwiach. Co ciekawe też jestem raczek jak Dorcia i też z 22.07. tylko z 1967 r. godz. 14.05 (47 r ż). Urodziłąm się i mieszkam w Rzeszowie. Urodzeniowo mam Neptuna na Asc. Teraz na Asc wchodzi mi saturn natomiast neptun siedzi na MC. Zresztą zobaczcie: Co Wy na to?
Tematów: 1
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2014-08-20
Odpowiedzi
genny19 2014-08-21, 15:46:19

Witaj Bozka.

Saturn w tranzycie przez dom XII przygotowuje nas do zmian i do nastęnego cyklu.U Ciebie Saturn jest ważną planetą bo w radix jest w recepcji z władcą ascendentu Marsem. 

W tym roku bądź przygotowana na to ,że sprawy domu XII będą ważne ,ze względu na to ,że dom XII i Mars są władcami tego roku.

XII dom-to dobry rok na rozwój wewnętrzny,odkrywanie tajemnic ale także potrzeba izolacji i samotności.

Ascendent solarny wypada w znaku Byka i twoje zainteresowanie będą skupione na sprawch finansowych zawodowych i prywatnych.Ascendent solarny wypada na VI dom radix wskazując na sprawyzwiązane z pracą i zdrowiem. Ascendent solarny jest w koniunkcji z węzłem wstępującym w znaku Byka i w opozycji do Marsa, domu XII i zaćmienia z 23 października 2014 roku,które wypada na twoim Marsie natalnym.

W zaćmieniu 23 pażdziernika  koniunkcja Słońca i Księżyca wypada w koniunkcji z Wenus w Skorpionie oraz twiom natalnym Marsem  a także progresywnym Księżycem w 1 st Skorpiona .Ważne będą sprawy związków i partnerstwa.

Eklipsa lurarna w koniunkcji z Marsem wzbudza wiele  energii  bez oglądnia się na opinię innych osób, dlatego staraj się nie forsować swoich racji na siłę.

Przy osi węzełów Byk-Skorpion  główne zadanie wiąże się z poszukiwaniem wartości i pokonniem syndromu Skorpiona ,który jest związany z pamiętaniem wszystkich strat,doświadczeń i ciężkich procesów życiowych.Jest to trudna oś do przepracowania ,ponieważ trudno jest wyzwolić z pamięćci wspomnienie  o przebytch nieszczęściach.Jakto się może objawiać;oczekiwanie na coś złego.Dlatego trzeba pracować nad pokonaniem strachu przed stratamii wypracować sobie nowy  model wiary w pomyślne jutro a nie gromadzić w sobie żalów,pretensji oraz wszystkich negatywnych emocji.Wezeł wstępujący w znaku Byka pokazuje także ,żeby uważać także na swoje zdrowie ,bo to jest największy kapitał a położenie węzeła w domu VI wskazuje na  zdolności uzdrawiające i bioenergetyczne.Potwierdza  to Księżyc w 11 st paśmie Wodnika .Wg astrologów chińskich ,że człowiek  z Księżycem  w tym paśmie popełnia błędy w sferze materialnej.

W solariuszu na ten rok ważne planety to Wenus ,Merkury  gdyż powtarzają swoje miejsce z radix oraz Księżyc władca Merkurego i Wenus .Księżyc jest w recepcji z Merkurym w solariszu i znajduje się w  dwadzie Merkurego co pozwala zachować zdrowy rozsądek. 

Na razie tyle.Pozdrowienia

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
bozka 2014-08-21, 22:13:45

Dziękuję Genny. Już myślałam że Neptun na moim ASC rozmył moją prośbę i nikt jej nie widzi. Natomiast kiedy w oczekiwaniu na odpowiedż zauważyłam wiele odsłon mojego postu a nie było odpowiedzi pomyslałam że czarno to wszystko widzicie i nie chcecie o tym pisać - skorpinowe myślenie. Jak widać mam to we krwi... Znam to i pracuję nad jego zmianą ale póki co z marnym skutkiem.

Genny. Dziękuję za interpretację. przyznam, że nie wszystko rozumiem - mam zbyt mało wiedzy astrologicznej. Ale z tego co piszesz wynika że w tym roku wszystko może się zadziać, - sprawy 12 domu - rozwój duchowy, przewartościowanie, ale też praca, finanse - błędne decyzje w tym zakresie... no i zdrowie., nie wspomnę o związku. Żeby było ciekawiej wszystkie te tematy już się przewijają. niektóre jakby czekały na rozstrzygnięcie a inne jakby zawieszone w dziwnej ciszy... No i tak jak piszesz Genny myślenie skorpionowe, pielęgnowanie uraz i strat - tak... już jestem tym zmęczona, mam tego dość, wszystko widze przez pryzmat doznanych "krzywd" a  nie chcę tak, już wystarczy. tylko nie potrafię tego zmienić.  Do tego mam wrażenie, że odkąd Pluton wszedł do mojego II domu wszystko jest inne a przede wszystkim ja sama straciłam jakąkolwiek motywację do działania a to co robiłam przez ostatnie lata może nawet dzieścia lat straciło sens.  A może to nie Pluton?

No tak już się wkręcam - sorki. Póki co bardzo dziękuję. Dobranoc

Tematów: 1
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2014-08-20
genny19 2014-08-21, 23:39:54

Napisałaś pierwszy post gdy Księżyc był w biegu jałowym i stąd twoje rozterki . Nie przejmuj się tak ,Wenus w koniunkcji z MC ma dar zjednywania serc,zawsze ktoś odpowie na twój post.Ten rok jest dla Ciebie trudny bo jesteś w  9 roku osobistym a jest to czas podsumowania cyklu .

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
bozka 2014-08-25, 09:00:35

Hej Genny.

Chyba sfiksuję. Mars dołączył do Saturna...

Związek wysuwa się u mnie na plan pierwszy. Zdrowie też zaczyna świecić na czerwono... Olaboga....

Genny proszę napisz coś pocieszającego. Może mogę liczyć na Jowisza który wszedł mi do IX domu w koniunkcji z natalnym. Zaczynam z nim od nowa 12 lat. Będzie mi pomocny?

Czy mogłabyś się jeszcze odnieść do Neptuna którego mam w opozycji do MC i do Plutona który mi siedzi w II domu. Jako że pogoszą się one w tej pozycji jeszcze jakiś czas dlatego pytam jak się będą manifestować głównie w zakresie istotnych dla mnie spraw (związku, zdrowiu, pracy, finansach).

Ślę pozdrówka

Tematów: 1
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2014-08-20
bozka 2014-08-25, 15:59:29

Przeczytałam w "nowościach" info o Marsie w Skorpionie i Jowiszu w Lwie - w kwadraturze. Nie ciekawie to wygląda. Może czepię się Księżyca, Merkuregi i Wenus jako namiastę pozytwu i zdrowego rozsądku mimo wszystko.

Pozdrówka

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2014-08-20
genny19 2014-08-25, 17:16:03

Witaj. Dobrze ,że przczytalaś tekst Jaśmin ,bo miałam ci go polecić.

Bozka ,teraz musisz uważać gdy światła bedą w nowiu lub w pełni.Odbijać się to bedzie na twoich emocjach. Staraj się rozladować energię Marsa :wychodząc na spacery, biegając. Przy stresach bardzo pomaga oddychanie.

  Pomysl z Wenus i Merkurym bardzo dobry. W radix masz figurę zwaną bumerang ,które  tworzą Wenus,Merkury z Księżycem na wierzchochku w opozycji do Jowisza. Rozwiązanie spraw  opozycji Księżyc, Jowisz  ma szanse być rozwiązane przez sekstyl Merkury,Wenus.

 

  Neptun w koniunkcji z ascendentem wskazuje ,że ważne są dla Ciebie ,sprawy domu rodzinego,ojca.IV dom to także bezpieczpeństwo emocjonalne i nasza podświadomość.

 

 Jesteś teraz w 9 roku  osobistym  i  Saturn zbliża się do koniunkcji z ascendentem. Ten rok  przygotowuje ciebie do zmian w następnym roku.  Pamiętaj ,że  dużo zależy od Ciebie .Masz wpływ na to co myślisz i czujesz.

Powodzenia.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
bozka 2014-09-09, 12:44:29

No i jest pełnia...

Pracuję nad sobą, staram się nie wkręcać zamiast tego podśpiewuję sobie - to sprowadza mnie do teraz. Polecam wszystkim potrzebującym.

Teraz nieco więcej ruchu u mnie i więcej energii. I niech idzie w tym kierunku.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie a szczególnie GennyUsmieszek

Tematów: 1
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2014-08-20
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.