Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > blog Marsjanki

uwaga na pseudowróżki ;-)
Marsjanka 2014-04-19, 17:53:50

Dzisiaj wydarzyło się coś bardzo dziwnego. Na portalu społecznościowym parę dni temu zaczepiła mnie pewna dama o tajemniczo brzmiącym nicku (nie chcę podawać).  Strasznie się mnie czepiła - chodziło o wypowiedź w sprawie kart Tarota; wyraźnie  nie pasowało jej że dobrze wstrzeliłam się jako jedyna z odpowiedzią na zapytanie pewnej dziewczyny Usmieszek

Dzisiaj odezwała się do mnie ta "wróżka" i zapytała czy może postawić mi karty. Byłam bardzo zaskoczona nawet tym, ze sobie mnie zapamiętała bo dręczyła mnie żebym polubiła jej stronę, a ja z uporem maniaka odrzucałam zaproszenie.  Raczej nie korzystam z wróżb online a tym bardziej, że ten jej nick zamiast przyciągać w dziwny sposób nie wzbudzał zaufania. 

Poszłam po całości - mówie "czemu nie".. chciała pytanie, zadałam i nagle  wyskakuje mi  z prośbą o... datę ur. Po czym ja odp że nie podam, bo to nie astrologia, zaczeła sie przepychanka słowna, ze jej to jest potrzebne do ustalenia w numerologii - podałam jej moją liczbę - ale ona dalej brnie że musi to byc data ur. Bo ona musi wejść w moje wibrację, w moją energetykę - uuuuuuu aż mi ciarki przeszły - nawiedzona jaka czy co??? 

zapytała czy ja jej mogę postawić karty :) - nie, bo ja jej nie proponowałam wyciągniecia kart  tylko ona mi :) wsciekła sie na mnie tak, ze dosłownie widziałam jak się czerwieni ze złośći. Pytanie tylko po co się złośćić ??? 

 

Nigdy nie proszę nikogo o podanie daty urodzenia, nie posiłkuję się numerologią, nie potrzebuję tych informacji - Tarot wie co powiedzieć, jeśli chce to zrobić to zrobi, jeśli nie to ja z układu kart wiem, że albo to nie jest dobry dzień na wróżenie albo nie należy wróżyć tej osobie. 

Jeśli kiedyś ktoś będzie chciał od was takich informacji niech sie zapali wam czerwone światełko po co. One naprawdę są zbędne ;) 

 

pozdrawiam wiosennie ;-)

 

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
Odpowiedzi
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.