Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > blog Marsjanki

Kapłanka
Marsjanka 2014-05-24, 12:58:48

"Każda relacja z drugą osobą jest odbiciem stosunku jaki masz do siebie". Alice Deville

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
Odpowiedzi
Marsjanka 2012-08-08, 06:11:34

 

 

KAPŁANKA - jakże potężna kobieta, niezgłębiona, kryje w sobie o wiele więcej niż można zobaczyć niż zdajemy sobie sprawę. Żeńska siła, która kryje się  w każdym z nas; symbolicznie to takie zaproszenie żeby przestać pędzić i zacząć czuć oraz widzieć więcej niż to co oczywiste. To taka tajemnica życia, rządzi tym czego nie można zobaczyc, tym co niewidzialne. Pojawienie się tej karty w rozkladzie może czasem znaczyć, aby zajrzeć w głąb siebie i tam szukać odpowiedzi na dręczące nas pytanie. Nie zawsze świat zewnętrzny da odpowiedź.

Kapłanka to postać dobrotliwa, łagodna, ma bardzo rozwinięta intuicję i jest kimś kogo można się poradzić, posłuchać, często przedstawia astrolożki, wróżbiarki chiromantki, terapeutki; duchowa mądrość pozwala jej wróżyć, uzdrawiać duszę i udzielać wskazówek, może reprezentować kogoś kto nami kieruje, lub nas wspiera i przywraca nam poczucie własnego ja.

Karta tajemnic, które z czasem zostaną ujawnione.

W swoim drugim wcieleniu reprezentuje drugą kobietę lub drugiego mężczyznę (romans, trójkąt), jednakże niezależnie czym lub kim jest, mocy tej nie wolno nie doceniać, może być strasznym przeciwnikiem, wiedzącym rzeczy dla nas niedostępne. Spotkałam sie z tym, że w najgorszym przypadku reprezentowala ta karta osobę która nadludzko nadużywała swojej władz i ze wszystkich sił starała się uzyskać kontrolę, tzw manipulantka emocjonalna/szantażystka emocjonalna, osoba zachowująca się obsesyjnie. 

Astrologicznie odpowiada ona energii  Księżca - ucielesnienie cech kobiecych (płynna energia żeńska) i pozytywne cechy Skorpiona - wgląd metapsychiczny, zdolności uzdrowicielskie, siłę; negatywne cechy skorpiona to zazdrość i skłonność nadużywania władzy.

Najważniejsze, że Kapłanka może wykorzystać swoją moc w sposób konstruktywny lub niszcząco; a to kogo przedstawia w rozkładzie to zależy od jej położenia oraz od tego jakie karty znajdują się w jej otoczeniu.

 

 

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.