Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

Przyjaźń czy coś więcej?
twm83 2015-02-07, 17:17:15

Mam pytanie. Z dziewczyną przyjaźnimy się od ponad roku, bardzo silna relacja. Codziennie rozmawiamy, mamy wspolne tamaty, pomagamy sobie rowniez. Dzieli nas odleglosc - probojemy sprostac jak myslicie uda sie to wszystko? Czy przyjaźń przerodzi sie w cos wiecej? Tak jeszcze żadnej dziewczyny nie poznawałem znaczy z przyjaźni żeby coś wynikało, zawsze to był jednoznaczy od początku przekaz.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
Odpowiedzi
Jasmin 2015-02-07, 18:07:14

Witaj twm83Usmieszek

 

Jej Saturn wraz z Jowiszem na Twoim ASC może z czasem spowodować, że będziesz czuł się w związku ograniczany, ustawiany do pionu. Z uwagi na obsadzenie swojego znaku Wagi nie jesteś osobą, która dobrze znosi takie traktowanie. Ponadto Twój Saturn jest w opozycji do jej Marsa. To bardzo silnie wiąże ludzi - właśnie tak jak piszesz. Jest wzajemne wsparcie ale relacja może być również zbyt obciążająca. Myślę, że głównie dla Ciebie to będzie trudne, bo Twój Księżyc, Wenus i Mars są w pozytywnych aspektach do jej Słońca. Jej Księżyc natomiast jest do Twojego Merkurego w półtorakwadraturze i w opozycji do Twojego Jowisza i Urana. Może Cię irytować jej osobowość, środowisko, znajomi i to wszystko, co wynika z jej pozycji społecznej i wizerunku, jaki prezentuje w relacjach. 

 

A jak Ty właściwie odbierasz jej Marsa przez swojego Saturna?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
twm83 2015-02-07, 18:21:16

Dzięki za wpis. Nie mam pojęcia jak odbierać jej Marsa bo sie kompletnie nie znam na astro :) Powiem inaczej. Jest tak jak piszesz np z jej znajomymi - niektorzy mnie irytują nie moje zupelnie klimaty. Alei ona juz zmienia srodowisko w ktorym zyje. Relacja jest fajna ale czasami ciężka, kosztuje mnie przynajmniej troche wysiłku. Ja bardzo chętnie z siebie daje - mam czyste intencje natomiast ona również z tym, że róznie to odczuwam. 

 

Chcielibyśmy razem spróbować jak dla mnie to przeprowadzka 2000km ale tez szansa na pracę za granicą. Natomiast jak juz jestem zdecydowany to robi sie ciezki klimat bo wymaga ode mnie wyznawania uczuc. Ja chce po prostu sprobowac. To zmiana calego zycia nie pare kilometrow. Stad moje pytanie aż w takim dziale jakim jest astrologia. Ona jest w Anglii. 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
Jasmin 2015-02-07, 20:01:47

Dla Ciebie liczy się raczej praktyczna i zmysłowa strona związku. Ponadto wolisz upewnić się, czy planowane zmiany w życiu będą warte całego zaangażowania w ich przeprowadzenie. Dziewczyna może wywierać na Ciebie presję , w każdym razie tak możesz odbierać jej działanie. Jeżeli chodzi tylko o te deklaracje uczuciowe, to powinieneś wiedzieć, że ona jest w takim wieku, kiedy kolejny związek na próbę (jak to określiłeś) może jej nie interesować i chce pewnej relacji, w której będzie czuła się bezpiecznie. Wiele mówi o poczuciu bezpieczeństwa jej Słońce w Byku i Twój Księżyc w koniunkcji  z jej Słońcem, psuje to jej i Twoja Ceres. Jej Ceres jest w kwadraturze do Twojego Merkurego. No nie mówisz tego, co ona chce usłyszeć. Jej Ceres jest także w kwadraturze do twojego Słońca, co wskazuje na to, że nie czuje się bezpiecznie w tym, co robisz albo raczej , w tym czego nie robisz:) . Z kolei  Twoja Ceres jest jeszcze bardziej (orba ściślejsza) "zaniepokojona" poprzez kwadraturę z jej Słońcem. Ona upiera się przy swoim i jest w tym nieprzejednana. Nie będzie zbyt długo czekać.

 

Musisz popracować na tą relacją, zastanowić się, czy te intelektualne potrzeby (jej Księżyc w Bliźniętach) i komunikacyjne przeszkody (oddalenie) jesteś w stanie pokonać. Wymagają one uzdrowienia, na co wskazuje kwinkunks między Twoim i jej Merkurym. Obawiam się, że bez wyjazdu i bliskiej relacji na co dzień nie jesteście sobie w stanie z tym poradzić. Funkcjonowanie w oddaleniu będzie coraz trudniejsze i może zamienić się w sceptyczne zwątpienie co do sensu podtrzymywania znajomości.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
twm83 2015-02-07, 20:25:35

Powiem Ci, że za każdym razem jak opisuję coś na takim portalu to mam pewne obawy - trochę wątpliwości. Ale to co piszesz zgadza się kropla w kroplę. Nawet bardziej. Czuję presję, ona czuje upływający czas - wprost mówi, że nie chce już nic na próbę a ja tak, no bo niby jak inaczej? Byliśmy sami było fajnie. Latem kilka tygodni a później ja pojechałem do UK na miesiąc. Szybko wróciłem, ani praca mi nie odpowiadała kierowcy ani warunki nie sprzyjały dłuższemu pobytowi. Natomiast nie zraziłem się i w UK czułem się dobrze. Tam panują ZASADY więc w takim środowisku lubię przebywać gdzie jest jasno wszystko określone. Może jeszcze spróbóję w tym roku do wiosny tam wrócić. 

 

Jestem juz bardzo niepewny wszystkiego - na pewno muszę miec swój grunt w razie złych okoliczności tzn przede wszystkim tam prace i lokum. Przeraża mnie to. Odkąd Pluton mi przeszedł przec IC wszystko sie zmieniło przewartosciowało. Miałem depresję dalej odczuwam skutki, słabość. Ona również ma tego typu problemy. To nas zbliżyło pewnie również. Natomiast obecnie najważniejsza jest dla mnie praca i stabilność bez tego ani sobie ani jej nie dam poczucia bezpieczenstwa, stąd moje większe przerażenie. Jest między nami uczucie ale rzeczywistość temu nie sprzyja, wymaga poświęcenia i to raczej ode mnie.

 

Bardzo Ci dziękuje, że poświecony czas na interpretację. Powyżej wklejam tranzytowy moj obecny horoskop. Zastanawiam się czy widać tam wyjazd ponowny. 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
Jasmin 2015-02-07, 23:50:02

Czy można bez próbowania stały związek stworzyć? Pewnie, że tak. Różne są ludzkie upodobania i potrzeby. Twoje akurat takie, że wolisz sprawdzić siebie i partnerkę w relacji, zanim zdeklarujesz się na stałe. Przy Twoim trygonie Księżyca do Wenus i Marsa możesz liczyć na szczęście i powodzenie, tak ogólnie we wszystkich relacjach.

 

W sprawie wyjazdu to popatrzę jutro, chyba że nie starczy mi czasu, bo obiecałam już wcześniej popatrzeć na inny horoskop. Ale może kto inny zechce wspomóc.

 

Dobranoc:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2015-02-08, 17:59:06

Tak, podróż będzie:) W kwietniu już możliwa, bo wola i potrzeba taka się zintensyfikuje, ale jakaś nagła wiadomość może zniweczyć plan wyjazdu. Za to latem uda się:) i generalnie będzie Ci łatwiej w relacjach. Bardzo intensywne teraz wahania nastroju złagodnieją i w działaniu też będziesz bardziej stanowczy. W marcu i kwietniu b.r. będą eklipsy Słońca i Księżyca m.in. na twoich progresywnych, dyrekcyjnych, solarnych pozycjach planet, toteż nerwowo będzie i trzeba będzie pamiętać o harmonizowaniu emocji. Wątpliwości ograniczaj, myślę że dziewczyna jest w stanie Ci w tym pomóc:) 

 

 

wszystkiego dobregoUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
twm83 2015-02-08, 18:18:09

Bardzo Ci dziękuję za te optymistyczne wiadomościUsmieszek

Wszystkiego dobrego również.

 

 

 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
twm83 2015-03-25, 13:06:21

Jasmin - myślałem o tym co napisałaś od czasu Twojego wpisu, że: "w kwietniu podróż już możliwa ale jakas nagła wiadomość może zniweczyć plan wyjazdu". I jest ta wiadomość, druga operacja ojca - planowo miała być już w kwietniu nawet przed świętami a tu przełożona na 10 maja dopiero. Nie wyjade i nie zostawie ich samych sobie musze jeszcze zostać. Jestem pod wrażeniem interpretacji tego horoskopu pzez Ciebie. 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
Jasmin 2015-03-25, 21:35:13

Dzięki za info zwrotne i miłe słowa:) Życzę tacie zdrowia i pozdrawiam

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.