Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

Przeznaczenie? Horoskop porównawczy.
viola_vip_693 2015-03-26, 20:02:23

Znam tą osobę  od dawna, zawsze mnie do niej ciągnęło, nasze drogi stykały się  i rozchodziły. Myślę, że dla mnie ta znajomość miała o wiele większe znaczenie niż dla niego, do tej pory mam spory sentyment do niego ... Według mojej , jeszcze slabej, widzy astrologicznej to dla mnie chyba jest jakiś ideał? Jego Słonce w punkt na moim Descendencie, moja Wenus w punkt na jego Asc, no i moj Mars ,wyznacznik ideału, bardzo blisko jego Księżyca...

 

Co myślicie o tym porównawczym , faktycznie jest to, z mojej strony jakieś przeznaczenie, ale z drugiej strony przezneczenie chyba powinno być obupólne :D

 

Dodatkowo oboje jesteśmy 27/9 numerologicznymi

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
Odpowiedzi
Jasmin 2015-03-27, 15:28:54

Hej ponownie:)

Ideał to Neptun musiałby wskazywać przez aspekt beneficzny do Świateł. Ale Księżyc kobiety w koniunkcji z Marsem mężczyzny to jest coś ważnego. Słońce mężczyzny na DSC h. kobiety i w Baranie, no to taka dyrektorska relacja:) wychodzi. Czy Strzelce lubią, jak się nimi komenderuje? Pytam Cię ale nie odpowiadaj, jeżeli nie chcesz.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
viola_vip_693 2015-03-27, 15:35:10

Strzelec nie, ale juz pewnie moj asc w wadze tak. Moze na dluzsza mete faktycznie dzialalby na mnie drazniaco;-)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
Jasmin 2015-03-27, 18:13:37

No nie, samo Słońce na DSC dla kobiety to beneficznie działa , bez względu na znak. Ona po prostu chce tej relacji i wydaje się jej a właściwie jest przekonana (bo Słońce to wiedza, pewność, zdecydowanie a szczególnie w Baranie, gdzie wszystko nieomal jest oczywiste:)), że ta relacja jest jej przeznaczona. Waga i Baran uzupełniają się i to nie cechy Barana Ciebie irytują. To Uran i Neptun w kwadraturze do Słońca mężczyzny tak działa. I to , co mogłoby być zrównoważone przeciwieństwem uzupełniającym się wzajemnie - jest burzone kon.Uran/Neptun. Ale nie zawsze, bywa że ekscytująco to działa, jeżeli tylko jest uświadomione.  Problemem jest wolność w relacji, osoba z taką kwadraturą nie chce się wiązać ani deklarować, potrzebuje wiele zrozumienia i tolerancji.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lupka 2015-03-28, 12:00:18

Dłuższej mecie i w ogóle zejściu razem sprzyjają aspekty Jowisza w synastrii- Jowisz jako szansa i perspektywa. Spośród par, które mam w bazie, te które są w wieloletnich związkach mają chociaż jeden element horoskopu podłączony harmonijnie do Jowisza w horoskopie partnera/partnerki.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
viola_vip_693 2015-03-28, 14:38:02

lupka to ciekawe hm... z cieawkości wzięłam koleżanki związek 5 letni i nie ma tam aspketu Jowisza, u mnie w obecnym związku również... jeśli ta teoria jest prawdziwa to trochę szkoda : )

chyba ,że trygon Jowisza do MC się liczy?

 

Natomiast z moim byłym miałam multum aspektów do Jowisza i na pewno nie będziemy razem. Chociaż rozmumiem słowo "sprzyja":)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
lupka 2015-03-28, 15:32:22

Hi Viola, tak MC to też element horoskopu. Dzięki za wskazówkę, jak widać reguły i teorie są problematyczne. Czy sprawdzałaś ten horoskop przy większej orbie?  

 

Do tego wniosku dochodzę z moich osobistych obserwacji par, z którymi mam kontakt i których horoskopy znam. Więc jak na razie nie mam problemu z tą teorią.

W sumie każda reguła może być zbędna jak nie znajdzie się więcej wskaźników, ale jak nie systematyzuje się obserwacji, nie ma się w ogóle czego trzymać. Najpierw też zawsze zanim zaobowiązuje reguła synastrii trzeba sprawdzić indywidualny horoskop, jak w nim wygląda partnerstwo. Jak w indywidualnym horoskopie zapisane są probemy w relacjach to ładna synastria tego nie zmieni. Inną rzeczą jest to, że każdy robi swoje doświadczenia i przyciąga określony typ ludzi. Pewnie zawsze znajdzie się typ, którego nigdy nie będę miała w swojej bazie bo ten typ po prostu nigdy w życiu nie będzie czuł potrzeby dania mi swojego horoskopu do analizy. Zajmowanie się astrologią nie sprawia, że jestem alfą i omegą stojącą ponad własnym horoskopem:)

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.