Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

Aspekty małżeńskie
Fasolka 2010-12-07, 21:16:09

Witam, witam po długiej przerwie. Obiecuję się poprawić i coraz częściej aktywnie działać na forum. Przed sekundą przeczytałam artykuł odnosnie horoskopowych aspektów małżeńskich, macierzyńskich, rodzicielskich itp. mam zatem pytanie, po wielu długich rozmowach, niekiedy ostrych i burzliwych, niekiedy bardzo przyjacielskich, postanowiliśmy z Myszą spróbować jeszcze raz i bardziej walczyć o ten związek, bo łączy nas silna więź psychiczna i przyjaźń, a także fakt, że możemy o wszystkim rozmawiac nie ma dla nas tematów tabu. Proszę was zerknijcie, czy w naszych horoskopach są jakieś aspekty małżeńskie, bo jakkolwiek artykuł był ciekawy, tak niestety przerósł mnie... Wiem przeznaczenia nie da sie oszukać, ale szczęściu czasem należy pomóc. Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco zimowym wieczorem...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
Odpowiedzi
Jasmin 2010-12-07, 22:14:55

Witamy!

bardzo mnie cieszy Wasze połączenie. Co do aspektów małżeńskich to chyba synastrię Waszą już przerabialiśmy?

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Fasolka 2010-12-07, 22:18:10

Dziekuję Jasmin, spora dawka nauczek nas spotkała przez ten czas, ale jak widzać swiatła nasze nie zgałsy... Tak, bardzo wnikliwie nasza synastra została zanalizowana, ale w tym artykule o którym pisałam wczześniej zauważono, że gdy w 5 domu jest uran to może on zamącić spokój, sprawdza się dom 4, 5, 7, 11, wiem tylko tyle, że oboje mamy księżyce w 5 domu, a to chyba dobrze????

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
Jasmin 2010-12-07, 22:26:22

Odpowiem późniejUsmieszek.

  

pozdrawiam Was oboje...

 

PS. Nagrodę wykasowałam, bo chyba to za odważne było...

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Fasolka 2010-12-07, 23:50:45

Ale zdążyłam odsłuchać przed Twoim "delate" ;)

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
acrux_79 2010-12-08, 08:59:39

Poproszę z lenistwa jeszcze raz o wklejenie radixu Fasolki :-) . Jakiś astrolog zwrócił uwagę, że największe tendencje do egocentryzmu ma ... Wodnik ( nie Lew, ha ha )

 

Widzę to z autopsji po moim doświadczeniu życiowym. Sam często stawałem się głównym tematem wszystkich dyskusji, rozmów, itp. Po prostu "lubiłem" strasznie jak o mnie mówiono. Z biegiem czasu nauczyłem się, że nie można się skupiać wyłącznie na sobie, bo to przeszkadza w... percepcji i w obserwacji tego świata... Widzenie siebie nie daje możliwości wzięcia wszystkiego na dystans...

Fasolka, tak się składa, masz koniunkcję Urana z Księżycem ( Wodnik ), Słońce w Wodniku i chyba coś tam jeszcze, plus otwartą, życzliwą Wenus w VII domu. Czyli jesteś mocnym Wodnikiem. Dodatkowo masz koniuncję Marsa z Saturnem, co może oznaczać, że możesz mieć problem z podejmowaniem działań w życiu. W połączeniu z tymi wodnikowymi cechami może to dać perspektywę... filozofowania i teoretyzowania :-)

 

Co do Księżyców w domach V, zaraz skoczę i zobaczę w jakich znakach macie, bo masz dość typową intuicję na ten temat...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2010-12-08, 09:14:25

No tak, śmiem jestem zaryzykować, że łączy Was seks, a "silna więź psychiczna i przyjaźń" prawdopodobnie jest, ale podejrzewam, że działa na zasadzie usprawiedliwienia, albo zaprawy Was łączącej.

 

Dla mnie dużo seksualności w tym związku, dwa Księżyce w V, Uran, albo Pluton na wierzchołku. Większość osób z Księżycem w V podświadomie cieszy się życiem, a nie "filozofuje", dlatego skłonny jestem zaryzykować taką diagnozę...

 

Spoglądając na Wasze radixy, widzę, że trochę skomplikowane są Wasze relacje "formalne", albo z punktu widzenia kontraktu, ślubu. Twój DESC i Wenus tam położona jest w kwadracie z Saturnem, co może skłaniać Cię do zawarcia ślubu, ale podświadomość mówi, że to raczej coś w rodzaju tratwy bezpieczeństwa, bo nie wiesz sama, czy o to chodzi. Wybacz, nie pamiętam, jak to jest dokładnie z Twoim, Waszym statusem związkowym, za dużo osób ogarniam ostatnio.

Jego Wenus i władca DESC też są w kwadraturze. I o ile w Twoim przypadku jeszcze coś Cię skłania, to jego nie powinnaś wplątywać w żadne stałe konstrukcje i atrybuty w postaci obrączki, etc, bo to nie jest zgodne z jego ścieżką życiową, i tyle... Wenus/Uran w kwadraturze zerowej, ho ho, ciekawe, co Jasmin na ten temat napisze...

 

Spójrz jeszcze raz pod tym kątem jeszcze, u Ciebie cztery planety w domu V z Plutonem na wierzchołku, a w VII źle aspektowana Wenus w Koziorożcu i Merkury w Wodniku. U niego na upartego trzy planety w V i żadna w VII, dodatkowo Wenus w Wodniku. Śluby i "kontrakty" nie pasują do Was moim zdaniem, wiele osób mi zarzuca, że piszę zbyt odważnie, ale trudno, no, robię interpretacje "z jajami"... :-) . I żadna astrologia porównawcza tego nie wykorektuje... ....

 

 

 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2010-12-08, 09:27:30

Zatem ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem tzw. małżeństwa, niekoniecznie z przyczyn osobistych, bo sam wyznaję takie zasady. Nie ! Z przyczyn uniwersalnych. Moim zdaniem potęgi V domu wobec niedomagań VII domu nie da się uciszyć ślubem. Ja Was trochę widzę jak tą parę z "Vicky Cristina Barcelona", to jest takie szaleństwo, ale część rzeczy stamtąd może się Was wydać bliska.

 

Podświadomie możesz ciągnąć do obrączki, on nie, ale wiesz, że nie o to chodzi. Neptun na Słońcu, który notorycznie Ci teraz jedzie, też Cię oszukuje w sensie tego, co masz zrobić. Partnera zaś notorycznie atakuje Uran i Jowisz na Słońcu. Słońca to odpowiedniki V domów. Zwróćcie na to uwagę ! ! ! Mówiłem o potędze piątych domów, a tu jeszcze Wasze Słońca dostają potężne sygnały. Wszystko kręci się w tym momencie wokół romansu, radości życia, twórczości, etc. Wszystko jest gwałtowne, dziwne, itp. Dopiero od wiosny 2012 możecie podejmować racjonalne decyzje, bo Neptun/Uran będą jeździć i po jednym, i po drugim Słońcu.

 

A to, czy miałem rację, czy nie miałem, wyda na mnie  SĘDZIA CZAS i poddaję się z pokorą jego wyrokowi.

 

W sumie to nie mogę się nadziwić, że aż tyle rzeczy Wam napisałem, ale mam nadzieję, że Wszechświat mi tą astrologiczną produkcję wynagrodzi...

 

Pozdrawiam ! :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-12-08, 10:22:01

Ja jeszcze "dojrzewam" do wpisu na temat.

 

Acrux , pisz , pisz , akceptuję/my Ciebie (no dobra mówię za siebie)  w całości. Interpretacje w ilości uranicznej i takiej pasyjnej jakości- jak najmilej widziane. Przynajmniej jakieś życie jest na tym forum i nikt nie boi się mówić , co myśli. Bezpieczeństwu i asekuranctwu mówimy -nie. To jest Forum dla astrologów a nie kanapa dla plotek...

 

No nie wiem jak inni, ale ja tak myślę...

 

PS. Fasolka, cieszę się, że odczytałaś przesłanie, zanim je skasowałam. Zamieściłam to pod wpływem chwili, bo tak odbieram to, co Was łączy, ale potem mi się przypomniało, że masz Wenus w Koziorożcu i może niekoniecznie Ci taka śmiałość w przekazie odpowiada.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2010-12-08, 16:02:55

Księżyce w V domu

 

Księżyc w domu Słońca to duża potrzeba działania, realizowania siebie w dziedzinie wskazanej przez pozycję Słońca. Oboje zatem macie chęć do życia, do brania go lekko , do podejmowania działań, które dadzą poczucie, że żyjecie. Zabawa, rozrywka, radość , gry i zabawy dorosłych i dzieci. Różnice są: Księżyc Fasolki jest bardziej dramatyczny, intensywny i rewolucyjny w wyrazie. Ona musi poczuć emocje, aby kochać. Uran w koniunkcji zerowej daje szaleństwo (Acrux pisał o tym), chęć sprawdzenia co się stanie, jeżeli pójdę na całość. To grzebanie w cudzych i swoich bebechach, dyskusje na temat emocji mają jednak jakiś wzniosły cel, a mianowicie przeniesienie związku na wyższy poziom rozwoju.

Księżyc Myszy jest w Koziorożcu i jego uczucia są wyrażane chłodno, zasadniczo, musi być dystans i surowa ocena. Księżyc ten jest na wierzchołku VI domu, co daje więcej poświęcenia dla innych a wobec tego, że to dom Panny to jest też obowiązek i praktyczny aspekt poruszany w emocjach.

 

Wenus Fasolki dąży do scalenia w związku, do połączenia, świętym węzłem małżeńskim. Słońce wskazuje na cel życiowy, którym jest wolność ale w związku albo rozwój poprzez związek, albo też uzyskanie wolności dzięki związkowi, może też chodzić o awans społeczny.

 

Wenus Myszy opisał Acrux; wezwana do tablicy w sprawie kwadratury Wenus-Uran nie napiszę nic nowego (chyba że później, jak będzie jakaś interesująca informacja zwrotna od Fasolki). Wspomniana kwadratura to dążenie do doznań ekstrawyjątkowych, superekscytujących, dramatycznych. Poszukiwanie tego rodzaju doświadczeń może być nieuświadomione (bo Wenus w VIII domu –Plutona) albo skrywane. Uran w Skorpionie na wierzchołku V domu sugeruje życie na krawędzi, a w połączeniu z Wenus w Wodniku upodobanie do partnerek ekscytujących, wyzwolonych, ekscentrycznych i zakręconych. DSC w Wodniku to potwierdza.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Fasolka 2010-12-08, 22:13:00

Witam, trochę mnie zdziwiło to co napisaliście. Owszem zawsze małżeństwo bylo dla mnie tematem tabu i jakoś uciekałam od niego. Mysza natomiast atakował mnie pytaniami, kiedy slub, dzieci, a ja co??? Ucieczka... Druga sprawa, to to, że ja chcę emocji, a Mysza z dystansem do tego podchodzi. Wydaje mi się, że jest obecnie na odwrót, on chciałby aby te motylki w brzuch były aż do smierci. a przeciez miłośc nie jedno ma imię... To, że on chce przeżyć coś na wysokich obrotach to prawda. Zawsze gdzieś musi być ogniście. czy tylko seks nas łączy, chyba nie tylko. Obecnie telefonie komórkowe zarabiają na nas, bo potrafimy gadać godzinami. Zgodzę się jednak z tym co napisała Jasmin partnerka musi być ekscytująca, zakręcona itp. trochę przypomina ten opis moją osobę, ale zastanawiające jest to, że mysza ciągle próbuje mnie ustawić i zrobić ze mnie istotę wielcee planującą i poukładaną, co jest wręcz niemozliwe... Więc co on we mnie widzi??? Czy Neptun siedzący na słońcu to też idealizowanie partnera??? a gdy jak zejdzie to się okaże, że z nie każdej żaby jest książe???? bo tylko tak to rozumiem.

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
Jasmin 2010-12-08, 23:10:14

Fasolko, skoro uciekasz od małżeństwa, to dlaczego pytasz o aspekty małżeńskie?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Fasolka 2010-12-08, 23:38:06

Dalczego pytam? Bo Mysza trochę tymi pytaniami mnie rozmarzył. z drugiej strony mam swoją dziwną, bo dziwną filozofię: chcę być szczęsliwa, a małżeństwo to taki dodatek, może być, ale niekoniecznie. Jednak marzenia o białej sukni zaczęły się pojawiać przy nim, bo jeżeli już to tylko z nim. Przy zadnym innym mężczyźnie tak poważnie nie myslałam o tym.

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
acrux_79 2010-12-09, 00:11:27

Naprawdę jemu zależy na ślubie ?! Nie wierzę. Musiał się zatem urodzić przynajmniej tyle minut wcześniej, by zmienić ASC z 3 Lwa, na 29 Raka. Wówczas ma to ręce i nogi.

 

Władcą DESC jest Koziorożec, władcą ASC Rak. Księżyc w Koziorożcu sygnifikuje stałość. Władca ASC Księżyc sygnalizował by większą powagę. Wówczas kwadrat Wenus - Uran lekko zostałby przyhamowany. A Jowisz zająłby bliższy dystans do ASC, przez co konwenanse społeczne i śluby byłyby mu bardziej miłe.

Ale trzeba by było przesunąć, nie wiem ile, 5, 10 minut do tyłu. W świetle moich doświadczeń z wieloma osobami, nie jest to wcale wykluczone. No, ale tu trzeba działać z chirurgiczną precyzją.

Zmieni się jego podejście do związków i formalizacji za sprawą zwiększenia roli Jowisza i Koziorożca, ale typ kobiety pozostanie w niewielkim stopniu skorygowany.

 

Znam bardzo dużo osób z dominującym Jowiszem na osi, oni lubią "mieć dzieci, mieć pracę, mieć związek", to jest podświadoma "danina" wobec społeczeństwa.

Kim on jest z zawodu ? Literatą, wykładowcą, dziennikarzem, artystą ? Interesuje się bez wątpienia mocniej ezoteryką, mocny IX dom, Jowisz przy ASC po rektyfikacji, Mars w Rybach.

Ja bym koniecznie rektyfikował.

 

Ale dalej jestem stanowczym przeciwnikiem ślubów, zbyt dużo tam jest przeciwskazań... ...

Co do emocji, zgadzam się, Ty jesteś tzw "narwana" ( Księżyc-Uran ), on nieco przygaszony ( Księżyc w Koziorożcu ). Co do rozmów telefonicznych - pomyśl, czy będziecie rozmawiać tak zawsze przez najbliższe 20 lat... ? Przecież doskonale wiadomo, że to jakiś etap, a myślenie przyszłościowe ( mentorsko to zabrzmi ) zakłada, że on się skończy i nadejdą czasy zarobku, obowiązków, sprzątania pokojów i kuchni, codziennego wstawania, planowania zakupów, inwestycji, remontów, znajomych, rodziny która wszędzie włazi.

Obydwoje chcecie czegoś ( albo "on chce", jak mówisz... ), co jest społecznym usankcjonowaniem i uspokajaniem lwa w klatce, ale wiadomo, że łańcuchy społeczne też są dość łatwe do rozwiązania, a czasem sporo kosztują. Pożyjcie razem 5 lat i wtedy... zobaczymy... Ja będę non - stop odradzał związek. Sam żyję 5,5 roku bez kwitka i sobie radzimy. Zresztą, mieszkamy razem i ... nie musimy wydzwaniać... A obowiązków i rutynowych czynności całkiem sporo się robi, kłótnie też są, nawet o wstawanie i zasypianie się zdarzają...

 

Pozdrawiam :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2010-12-09, 00:16:28

Aha, wytłumacz ten "fenomen białej sukni". Już wiele razy się zetknąłem z tym, że głównym powodem ślubu jest.... (!) bycie w białej sukni i cały opierunek z tym związany.

 

Byłem sześć czy siedem razy na całym weselu, powiem szczerze, że zastanawia mnie ten motyw, jak kobietę może "kręcić" biała suknia. Dla mnie jest to nieprawdopodobne zjawisko. Nieprawdopodobne wydatki, rzędu 20 000 - 50 000, społeczne przedstawienie, większość osób, z którymi rzadko ma się do czynienia, ale "są rodziną, więc nie wypada nie zaprosić". Dla mnie to rzecz nieprawdopodobna, zazdroszczę, a zarazem dziwię się tym dziwnym "niezidentyfikowanym stanom świadomości" :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Fasolka 2010-12-09, 13:26:36

Nie wiem czy jest fenomen białej sukni. Ja o slubie myślę raczej w innych kategoriach, jak dla mnie suknia może być nawet czerwona. U nas sytuacja jest trochę inna. Mysza jest juz po rozwodzie, ma dziecko z tego małżeństwa. Związek ten zawarty był bez miłości, z rozsądku. Mnie ona zaskoczył, kiedy powiedział mi, że oglądał pierścionki zaręczynowe itd. Natomiast zalegalizowanie związku ciągnie dalej w konsekwencji inne dążenia np. dzieci. Mój lęk przejawia się przede wszystkim społecznym ocenieniem nas, a także nie chcialabym być panna z dzieckiem. Zawiłe to jest, ale... A czy rozmowy się kiedyś skończą... Hmmmmmmm... Owszem nie jest to tak, że my ze sobą nie zyjemy, mieszkamy, ale jednocześnie stawiamy na dużą przyjaźń i często zdarza nam się analizować różne przypadki, trudno jest wytrzymac z drugim człowiekiem ograniczając się do zdań co dziś na obiad?, wynieś smieci?, nastaw pranie? I jak tak ma to wyglądać przez 20-30 lat, no to ja dziękuję, wolę w głowie prowadzić arcyciekawe monologii sama ze sobą, niż wymieniac zdawkowe uwagi z partnerem na temat gospodarstwa.

Zresztą zdaję sobie sprawę, że tego rodzaju dialogi to dalszy etap związku, jest to rzecz naturalna, ale czy obok tej naturalności nie możemy pracować nad innymi dziedzinami? zaskakiwac się, dbać o tę relację??? Związek jest jak firma, im więcej wspólnicy inwestują razem tym większe zyski:) Chyba, że rzeczywiście Neptum nie tylko na słonce mi się rzuciła, ale i na oczy i mózg...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
acrux_79 2010-12-09, 16:41:07

Wyżej wymienione rozmyślania mają o tyle taki sens, że z nich się nie rozlicza, więc dobrze, że wszystko analizujesz i się zastanawiasz i jeśli taki ma być efekt, to lepszy taki, aniżeli szaleństwo kolejnych kroków.

Możliwe, że chce ślubu, to ślub to niejako odcięcie od przeszłości, m.in. dziecka. Bardzo ciężko jest też wyrokować, jaka jest relacja z dzieckiem, prawie połowa  facetów jest nadopiekuńcza, druga połowa ucieka ze strachu przed ex, można się wiele od niego dowiedzieć, jak zachowuje się w sytuacjach kryzysu, sytuacjach krytycznych.

Nie może się zasłaniać, że w "przeszłości nie wiedział co robił", bo w takim razie tak samo może "podsumować" relację z Tobą za 10 lat :-/ . Zatem sposób relacji z ex, oraz dzieckiem może strasznie dużo o nim powiedzieć. Dojrzałość mierzy się najczęściej tzw "przykrymi" obowiązkami ( opieka, wychowanie, praca, odpowiedzialność za kogoś, za coś ). Banalne, ale gorzko prawdziwe.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-12-09, 19:51:18

Z informacji o rozwodzie wynika (podanej trochę późno), że należy badać IX -ty dom Myszy jako wskaźnik ewentualnego drugiego związku małżeńskiego.

To trochę zmienia, nie sądzicie? Zważywszy, że tam jest Słońce.

 

Innego rodzaju analogii nabiera kwadratura Wenus-Uran wobec informacji o rozwodzie a mianowicie takiej, że jest to skłonność do zrywania związków, nawiązywania relacji skrytych, burzących inne związki, do romansów (bo Uran u wierzchołka V domu).

 

 

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2010-12-09, 19:59:21

Myślę też , że uciekająca panna młoda ma w sobie wewnętrzny konflikt między wartościami rodzinnymi, przynależnością do struktury społecznej, określonego  środowiska, funkcjonujacego na jowiszowych, prawnych zasadach a

potrzebą życia na wysokich obrotach, dbając o swoje przyjemności i doznania szczególne-do czego skłania ją koniunkcja Księżyc-Uran .

Wobec tego spięcia instynktownie (jako kobieta) obawia się, że nie sprosta wyzwaniom i wyobrażeniom Myszy, który chce przecież Księżyca w Koziorożcu na żonę i matkę dzieci.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Fasolka 2010-12-09, 20:57:54

Mysza ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, podobnie jest z jego eksicą. To raczej mnie ona doprowadza do szału, a on poprostu z nia rozmawia o dziecku. Więc zawsze łapię więcej oddechów niż zwykle. sytuacje kryzysowe przezywamy oboje tak samo - DZIAŁANIE. trzeba działac a nie myślec. Martwi mnie jednak to co napisała Jasmin. Nagłe zerwania związków, schadzki romanse, czyżby mój luby może zdradzać i nic sobie po tym nie robić. Nie ukrywam, że o ile suknia pozwoli przejść nam dalej w planowaniu, tak lekowo podchodzę do solarnych baranów, którzy zwykli myslec o sobie i z kwiatka na kwiatek. Lecz z tego co zauważyłam bardziej on się mnie obawia, niż ja jego, może dlatego, że sobie sama dam radę. A on znów będzie się wikłał w jakieś dziwne bez przyszlości związki????

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
Jasmin 2010-12-10, 09:04:10

Nie ma co się martwić, tylko trzeba odpowiedzieć sobie na parę pytań.

 

Czy astrolog jako profesjonalista powinien takie rzeczy mówić pytającemu?

Czy jest zachowana zasada trzykrotności, tj. o jakiejś skłonności można mówić, kiedy jest potwierdzona innymi wskaźnikami.

Czy kwadratura Wenus-Uran nie świadczy np. o skłonnościach do lekkiego traktowania pieniędzy, do hazardu lub do wydawania ich w niekonwencjonalny sposób? Czy władca horoskopu jest w stanie przenieść niekorzystną energię na wyższy poziom?

 

Kwadratura Wenus-Uran może na wyższym poziomie np. oznaczać, że Mysza doskonale skorzysta z innych energii planetarnych, które wzmacniają Wenus i Urana i swoje upodobania przepracuje korzystając z trygonu Słońce- Jowisz,  z trygonu Wenus-Pluton i sekstylu Wenus-Neptun (np. poprzez uprawianie jakiejś dyscypliny sportu z filozofią wschodu w tle). Może filozofia Zen albo buddyzm; w każdym razie ma takie możliwości. Obsadzenie IX domu (silne ale bez dyspozytora) teoretycznie daje dążenia do uzyskania wyższego wglądu i rozwój duchowy (Jowisz w domu XII Ryb).

 

Fasolko, powiedz, czy Ty obserwowałaś u Myszy zachowania typu „z kwiatka na kwiatek”?

I jeszcze pytanie tylko częściowo z tym związane: czy dziecko Myszy jest zdrowe?

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Fasolka 2010-12-10, 12:50:05

No więc tak: dziecko Myszy jest zdrowe, ale pozbawione radości życia. Jeżeli chodzi o lekkie traktowanie pieniędzy przez niego to i owszem ile ma tyle wyda. Co zaś tyczy się związków: za pierwszym razem jak byliśmy razem nawet do głowy by mi nie przyszło to, że on może mnie zdradzić, a jestem wyjątkowo na to uczulona, natomiast ma niesamowitą lekkość przechodzenia z związku do następnego związku, bez zastanowienia, bez wyciągnięcia wniosków. Mija miesiąc od rozstania, a on już jest z inną kobietą. Wkurza mnie to, bo na dobrą sprawę po naszym pierszym rozstaniu (gdzie Mysza jakiś czas póżniej przygruchał sobie kobietę) ja analizowałam co i gdzie źle zrobiłam i gimnastykuję się, aby te cechy zmienić w sobie. A on nic bezkarnie... Teraz kiedy wiem, że jesteśmy razem w mojej głowie kreuje się wizja, że którego dnia oświadczy, że to koniec, bo kogoś poznał i papa maleńka. Nie wiem czy to moja projekcja czy jego skłonności. Czasami mam wrażenie, że on zbyt lekko podchodzi do związków. Nie układa się to trzeba skończyć, a to świadczy o jego niedojrzałości, bo nawet w najbardziej udanym związku czasem się nie układa. Cieszę się, że jesteśmy razem i jakaś równowaga wróciła, ale pełna też jestem obaw. A co do Twojego pytania Jasmin, czy astrolog powinien mówić o takich zagorżeniach. Myslę, że tak. Ja jestem zwolenniczką szczerości i wolę wiedzieć na czym stoję. Nie ukrywam, że zakładam dobre intencje Myszy, a także świadoma jestem swojego przewrażliwienia dot. zdrady lub kłamstwa. Nad tym pracuje pod czujnym okiem specjalisty... No bo przeciez nie każdy mężćzyzna jest po to z kobietą, aby ją zdradzać...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
Jasmin 2010-12-12, 09:19:19

Tranzyt Neptuna z pewnością ma swój udział w Twoich rozterkach na temat związku.

 

W Twoim radix Neptun ma korzystne aspekty, ale jego pozycja wskazuje na wygnanie, tj. zamiast w swoim domicillium jest w domu Merkurego, a właściwie Panny. Czyli idealizm, poszukiwanie wyższego sensu związane jest z pracą, kontaktami środowiskowymi. To wskazanie na ważną rolę społecznej opinii, bo dodatkowo Neptun w znaku Strzelca. Ma też Neptun związki z Wenus w VII domu Wagi i sam jest w dwadzie Wagi. Idealizujesz zatem pozycję społeczną a także to, co inni powiedzą. Tak może działać m.in. to wygnanie Neptuna. Może też wskazywać na to, że w tych wymienionych środowiskach możesz być oceniana przez innych niesprawiedliwie, inni moga się mylić co do Ciebie, ty również możesz wprowadzać ich świadomie w błąd. Możesz ich "uwodzić" , zmylać ale nie ma to z gruntu złych intencji. Przy aktualnie Neptunie na Słońcu możesz dążyć do ustalenia prawdziwego i rzeczywistego celu życiowego, możesz także idealizować swoje cele a także byc pod wpływem osób, które postrzegasz jako słoneczne: nauczycieli, osób wykształconych, doradców i przewodników a także męża, ojca, mężczyzny - Słońce.

 

Przy Merkurym w Wodniku dodatkowo myśli stają się rzeczywistością (intuicja) ale i posiadasz skłonność do traktowania swoich myśli jako rzeczywistość materialną. Arroyo twierdzi, że Wodniki mają taką skłonność, a mianowicie sądzą, że myśl jest materią. Inna rzecz, że dzieki temu to one własnie kształtuja rzeczywistość mentalnie.

 

Pytasz o aspekty małżeńskie w dziale prognozowanie, ale może juz podjęłaś decyzję i odpowiedziałaś na pytanie Myszy, kiedy i czy wogóle ślub?

 

Lepiej byłoby sprawdzić w takim razie, czy termin dobrze dobraliscie?

 

pozdrawiam w nastroju wesołym :) zdecydowanie:)

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2012-03-26, 15:49:06

wrozbydlaciebie - nie martw się, jesteś całkiem "niezła" w tym co robisz

Posiadasz stronę internetową w wieku 19 lat i ostro się tu lansujesz. Ach, ta dzisiejsza przedsiębiorcza młodzież ;-) ;-) ;-) .

Myślę, że na Twoje trudne pytania odpowiedzą Ci wróżki na tej stronie - jedyne 5zł za minutę. W końcu jeśli promujesz produkt, znaczy się - że jest dobry. Tak - poproś te wróżki...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.