Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

miał być przyjacielem a stał się nadętym bufonem, dlaczego?
kozica 2011-06-18, 18:41:04

Czy pomoże mi ktoś zrozumieć dlaczego rok temu tak ładnie wiał wiatr w moją strone

jak poznałam strzelca ur 02.12.1962 godz.8.00 Szczecin a teraz ten wiatr to huragan co oberwał

mi prawie głowę i musiałam uciekać gdzie pieprz rośnie?  Gdybym była winna czemukolwiek,pewno

bym nie pytała a tu zaskoczenie pełne-żegnam i tyle, ale wcześniej taka jesteś dobra i ładna i czuła-było

super , co tkwi w naszych horoskopach że musiało być Żegnam nie mam czasu, ja to odczułam bardzo

boleśnie i męczy mnie jak niestrawność  a on-spłynęło ,bez emocji . Mam węzeł księżycowy na bliżniakach

więc naprzeciwko strzelca-czy to te poprzednie wcielenie trudne do przerobienia miałam z z nim przerobić,

nie zabardzo umiem to rozszyfować , czy ktoś wie, byłabym wdzięczna jak unikać takich brzydkich

spotkań i zadurzeń sercowych,pomyłek w znajomościach. moja data ur. 29.12.1965 godz. 23.00 Szczecin

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ze Szczecina.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 14
Dołączył/a: 2011-02-27
Odpowiedzi
maszowa 2011-06-18, 19:19:35

Przykro mi to mówić, ale prawdopodobnie trafiłaś na mężczyznę, który dotąd był zainteresowany, dopóki mógł się przeglądać w Twoich oczach. Spójrz tylko na jego radix - Słońce na Ascendencie musi być ważne i błyszczeć.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Blanka 2011-06-18, 22:14:38

No coz . macie Uran ksiezyc nieharmonijne aspekty w h. porownawczym, duzo tez Saturna nieharmonijnego Merkury-Saturn. Trudno sie przy takich aspektach dogadac na dluższa mete. Prędzej czy pozniej bedziecie sobie dzialac na nerwy. Wenus łagodzi ale to taki misz- masz hehe :D

W kazdym razie nieharmonijne aspekty Saturna i Merkurego nie pozwolą wam na szczere , luzackie rozmowy. Zawsze bedziecie spięci i nie bedziecie mowic to co chcecie bo poprostu nie ufacie sobie, a nieharmonijny Uran jeszcze podsyca irytacje. Mnostwo energii pomiedzy wami ale brak spokoju.

Ale powiem Ci że to jeszcze nie jest koniec znajomosci. Mniejwiecej za 2 -3 tyg. znajomosc sie odnowi. W kontaktowym horoskopie Jowisz w Byku wchodzi na DSC, a Uran caly czas trzyma Wenuske w sekstylu.

To chwilowe rozstanie dla uspokojenia emocji w Was :)

Pozdrawiam.

Tematów: 10
Odpowiedzi: 213
Dołączył/a: 2011-02-24
Jasmin 2011-06-19, 10:47:30

Moim zdaniem odpowiedź na pytanie: dlaczego? może wynikać z urodzeniowego położenia Ceres w koniunkcji z Księżycem w Rybach w 26 st.- w horoskopie natalnym Kozicy.

 

Jak wiadomo w bieżących tranzytach miał miejsce przez ostatnie tygodnie półkrzyż z osią węzłów księżycowych z Ceres w Rybach na wierzchołku- właśnie w 26 st. Ryb. Okres ten bardzo widocznie zaznaczyć się musiał w życiu Kozicy.

 

Ceres w koniunkcji z Księżycem na DSC urodzeniowym podkreśla dużą potrzebę poczucia bezpieczeństwa w związkach miłosnych. Wspomniany półkrzyż spowodował fale niepewności, poczucia zagrożenia i szukania wsparcia w relacji. Kozica potrzebowała bardzo dużo uczucia i wiele poświęcenia, aby czuć się pewnie w związku. Z pewnością tego nie otrzymała i stąd problemy w relacjach.

 

Proponuję , aby dokładniej przyjrzeć się pozycji Ceres w horoskopie natalnym Kozicy, bo to wyjaśnia przyczyny jej problemów emocjonalnych w związkach- w ogóle.

 

Nie bez znaczenia dla pytania dlaczego? jest pozycja Saturna w radix Kozicy, który posadowiony jest również w Rybach

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
margaux 2011-06-19, 12:48:30

Jasmin,

jak wykreśliłaś horoskop Kozicy, bo ja widzę inny kosmogram, niż, który opisujesz?

 

Kozica ma Ceres w koniunckji ze Słońcem w IV domu. Księżyc w Koźle, 9 st. w III domu, władca dsc, Mars w XII.

Kozica ma fajny latawiec i wielki trygon w znakach ziemskich, Jowisz- Wenus na IC - Uran z Plutonem.

Aktualne tranzyty zapowiadaja u Kozicy wiele zmian w życiu. Niebawem półkrzyż Saturn-Uran-Pluton obejmie jej oś asc-dsc i dotknie Księżyca. Ponadto Saturn w V domu znajduje się pod wpływem tranzytu Neptuna.

 

Podejrzewam, że romans z tym panem zapoczątkował tranzyt Neptuna przez V dom-fatalne zauroczenie?

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
Jasmin 2011-06-19, 12:56:32

Sprawdźcie, ja juz niczego ostatnio nie jestem pewna.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
margaux 2011-06-19, 13:00:45

U tego pana "walnięty" jest, niestety, Uranem władca VII domu, Merkury.

Wenus słabiutka i uszkodzona Marsem, Saturnem, zneptuniona, również nie zapowiada, że to typ mężczyzny godny zaufania, ale to takie pobieżne moje uwagi.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
maszowa 2011-06-19, 13:53:48

Margaux, radix Jasmin jest prawidłowo wykreślony - Ceres w grudniu 1965 była w Rybach, jak wynika z tabel efemerydalnych w książce "Małe planety" P. Piotrowskiego. Nie mogła więc być w koniukcji ze Słońcem, które przecież jest w Koziorożcu. Urania podaje dokładnie taki sam radix jak ten umieszczony przez Jasmin na forum

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
starybosman 2011-06-19, 14:50:08

Koziorożec ze Strzelcem ? układ to ciekawy, ale jedno twardo stąpa po ziemi, ze swoimi kompleksami starannie maskowanymi, a drugie to wolnościowiec podróżnik, imponujący córce Saturna. Więc nie dziw, ze przyjdzie pora, gdy zaiskrzy, ale w odwrotną stronę. Kto winien? Oczywiście, zależy to od punktu widzenia, co widac na forum. A może jednak spojrzeć na Koziorożca trochę obiektywniej. To natura władcza, o silnej ekspresji, z tendencją do autokratyzmu, z czego najczęściej nie zdaje sobie sprawy, a nawet nie chce tego dostrzec. Oczywiście, silne przywiązanie, tego kwestionować nie sposób, zaangażowanie też nie podlega dyskusji, ale gdzieś tam w zakamarkach już się czai egoizm, taki starannie ukrywany, przypominający, że jednak musi być coś za coś. I wydaje się, że tenże doprowadza do przykrości, poczucia rozczarowania, co przy zagadkowej naturze Koziorożca, z pewną kapryśnością, oddaje istotę materii.

Oczywiście, widać poświęcenie dla Strzelca, nawet takie, które zapiera dech w piersiach, ale przy tym zaangażowaniu Koziorożec zapomina, iż gubi własną tożsamość i w pewnym momencie pojawia się uzmysłowienie, iż popada w niewolę. A powiedz Koziorożcowi, że na własne życzenie. Wtedy usłyszysz wszystko, co bylo tłumione i ukrywane. Z chwilą, gdy saturnowe dziecię spostrzega, że jest w złotej klatce,  widać pustkę, wyłażą kompleksy ( bo mają dużo przestrzeni), i nie ma, niestety, miejsca na to, że owo niesienie pomocy Strzelcowi tak po prawdzie mialo  służyć wyłącznie rozwojowi własnej wartości zakompleksionego Koziorożca.

Zatem może najpierw nie doprowadzać do sytuacji, w której chcą być wykorzystywani, bo inaczej rodzi się bunt, dogmat i rewolucyjność w walce o wolność. A Strzelec dominacji nie zniesie, kontrolowania i narzucania stanowiska, czy poglądów także. Może najpierw będzie się zastanawiał jakim cudem pierwotna uległość zamieniła się w dominację, ale to potrwa tylko pewien czas. Potem wyznaczy sobie inny kierunek. A Koziorożec? No, Koziorożec pozostanie sam, mając czas i miejsce na rozczulanie się nad sobą, swoją przeszłością, znajdując dalszy ciąg swojego rozczarowania z braku emocjonalnego wsparcia. Kiedy jeszcze na forum znajdzie osoby ocierające łzy, wtedy  jest lżej, bo przeciez ja biedna, nieszczęśliwa, nawet obcy to widzą. Coś mi się wydaje, że z taką pomoca Koziorożcowi możemy zaszkodzić, a nie pomóc.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
margaux 2011-06-19, 15:03:52

Jasmin,

to ja sie pomyliłam z datami. Zamiast grudzień wpisałam styczeń i stąd wyszlo to całe nieporozumienie.

Przepraszam:)

Jak widać, to ja jestem dzisiaj rozkojarzona.

 

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
genny19 2011-06-19, 18:16:41

Ascendent Solariusza wypada 5,12 znaku Panny i pokrywa się z 12 domem nat. Przy ascendencie solariuszu w Pannie mogą wystapic tendencje do nieuzasadnionych wybuchów niezadwolenia czy gniewu a 12 dom  nat mówi o podatności na wplywy innych.Merkury władca Asc jest w solariuszu w retrogradacji -bardzo często osoba podejmuje decyzje odnośnie jej dalszej przyszłości. Merkury w retrogradacji to okres"tajemniczości" związany z hamowaniem swobodnych wypowiedzi albo ''zamykania ust na kłódkę" aby zachować własny spokój.Merkury znajduje się w znaku Strzelca w koniunkcji z nat Merkurym co podkreśla ,że jest on ważną planetą dla Ciebie w tym roku.W Strzelcu Merkury jest w upadku ,a w 4 d solariusza przy braku Wenus w tym domu wszelkie uczucia mogą się stać ciężarem.Wenus w solariuszu jest w 3 domu  21,30 stopnia Skorpiona w koniunkcji z nat Neptunem(zauroczenie).W 3 domu solariusza jest też  Księżyc 29,34 stopnia Wagi powodując sklonność do zmian w stosunkach z innymi.Księżyc jest krytycznym stopniu Wagi i jest "Via Combusta" od 15 stopnia Wagi do 15 stopnia Skorpiona,a Wenus jest w Skorpionie w upadku .Wenus i Księżyc planety odpowiedzialne za emocje są słabe.  W solariuszu mocno jest obsadzony  5 i 7 dom co mówi o zainteresowaniu  związkiem miłosnym   Na szczycie domu 5 jest Pluton oraz Słońce(ekscytujący romanas),Mars i Ceres . Ceres twoja i twojego partnera jest w dwadzie Koziorożca. Koniunkcja planet Jowisz i Uran  znajduje się na szczycie 7i 8 domu solariusza (burzliwość związku) oraz są w koniunkcji z twoim  descendentem horoskopu natalnego i w koniunkcji z natalnym Księzycem i Ceres. Dodatkowo natalny Uran twojego partnera leży dokładnie na ascendencie twojego solariusza.Tu ma rację Jasmin odnośnie Ceres. Ascendent solaruisza twojego partnera jest w  10 stopniu Panny i jest w koniunkcji z jego natalnym Plutonem i Ceres, a Ceres w jego horoskopie znajduje się w 5 domu solariusza(związki), 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-06-19, 18:26:42

Pomyłka przytrafia się każdemu.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
kozica 2011-06-20, 10:17:06

 No tak, życie składa się też z pomyłek bo było by za słodkie bez listka piołunu,całe szczęście że

piołun ponoć leczy choć gorzki aż trzepie wnętrzności,użalać się nie lubie,zmuszać nikogo też

nie zamierzam,chciałam zrozumieć jak to się ma do naszych planet.Wyczytałam że układ

nie sprzyjający choć byłam ciekawa jeszcze tych węzłów księżycowych on-lew,wodnik

ja-blizniak,strzelec bo nikt nie poruszył tego tematu,pewno drastyczny.Ciekawa też jestem,czy w planetach

które są teraz w ciągłym ruchu,ustawią się w końcu na moją korzyść sercową i kiedy i z kim(może za 2 lata?)

Pewno zadałam pytanie trudne i abstrakcyjne, ale jaki układ planet dopasował by się do mojego krzyżyka i

zechciał się w końcu pouśmiechać? Podziękowania dla wszystkich serdeczne za wpisy.

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 14
Dołączył/a: 2011-02-27
Blanka 2011-06-20, 14:23:10

Nie wiem czy przeczytalas moj post wczesniejszy, ale to jeszcze nie koniec znajomosci. Co do wezlow to zauwaz jaki ladny kwadrat robi Wam tranz. wezel poln. i pold. do Waszych Ksiezycow :) A macie w h. porownawczym podwojny nelson opozycji Ksiezyca do Urana. Dodając jeszcze nieharmonijne aspekty Saturnowo-Merkurialno-Plutoniczne hihi niełatwo wam złapac balans na zgode. Tutaj jest walka o dominacje w związku. Żadne z Was nie chce dac za wygraną. Dzialacie sobie na nerwy, brak zaufania i nie rozumiecie swoich potrzeb :) Takie aspekty swiadczą o ekscytacji znajomoscią w pierwszym etapie ,a potem niestety ciezka harówka.

Poznalas go rok temu jak napisalas a wtedy wlasnie Jowisz z uranem ci wszedl do 7 domu. Jowisza masz teraz w 8 domu.

Tematów: 10
Odpowiedzi: 213
Dołączył/a: 2011-02-24
Jasmin 2011-06-20, 15:01:22

Blanko, ta prognoza przez horoskop kontaktowy brzmi zachęcającoUsmieszek. Dobrze, że tę metodę stosujesz równolegle. Jest to dla mnie ciekawe i chętnie się jej przyglądam.

 

Do Kozicy: jesli można coś radzić, to proponuję Ci przyjrzeć się własnym oczekiwaniom do partnera pod kątem, czy nie oczekujesz za wiele i czy zwiększona potrzeba poczucia sprawowania opieki nad Tobą nie wynika z tego a nie innego czasu. Być może jesteś w stanie dojść do porozumienia z partnerem, a przeszkody są tylko chwilowe.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Blanka 2011-06-21, 00:05:40

No coż, Jasmino jak sie dokladniej przyjrzec widac tez Wielki Krzyz w tranzytach z Wezlami, Jowiszem, Ksiezycem w Rybach i Urano-Plutonem w Pannie. Niestety na osi ASC-DSC u Kozicy. U niego jest podobnie. Wiec z pewnoscią taka sytuacja jest dla nich mocno konfliktowa. Kozica odrabia kolejną lekcje.

No i masz wezly Kozico, o ktore sie tak upominalas :)

Jesli chodzi o horoskopy wektorowe to uwazam ,że tranzyty nałożone na wektor swietnie pokazują czy zwiazek ma szanse przetrwac i w jakich dziedzinach życia mogą byc przeszkody, a w jakich ułatwienia :)

Pozdrawiam.

Tematów: 10
Odpowiedzi: 213
Dołączył/a: 2011-02-24
starybosman 2011-06-21, 09:55:30

Wspomniała Kozica o węzłach księżycowych, wyrażając pogląd następujący: skoro o nich nie wspomniano, to znak, że zawierają " czarne " przesłanie. Stanowisko takie nie ma, moim zdaniem, racji bytu, gdyż nie potwierdza tezy tej zawartość radixu.

Węzeł wstępujący został posadowiony w 9 d. aspiracji, w znaku ruchliwych, ciekawskich, acz rezolutnych Bliźniąt, dekanacie wszędobylskiego Merkurego oraz dwadzie wrażliwego Raka. Tylko pogratulować, bo taki układ pozwala wyrazić pogląd, iż nagromadzona energia aż się prosi, by niczego nie ukrywać, czy tłamsić w sobie, a wręcz przeciwnie - szukać każdego kontaktu, by to, co w zakamarkach duszy, konfrontować ze światem otaczającym w danej chwili, podkreślając subtelnie własne potrzeby na tle stwierdzonych ( czy zaobserwowanych ) różnic. Co więcej, Bliźnięta wręcz domagają się, by nie dać pod żadnym pozorem sprowadzić się na pozycję podporządkowania. Co mamy jako vis a vis?  Same pyszności - zstępujący węzeł w znaku ognistego Strzelca, dekanacie potężnego Jowisza i dwadzie poważnego, konsekwentnego Koziorożca. A 3 d. to nic innego jak siedziba komunikacji pod władzą zręcznego Merkurego.

Zestawienie tych faktów potwierdza w całej pełni tezę o konieczności śmiałego i otwartego przeciwstawienia się narzucanym stereotypom, celem stworzenia własne drogi komunikowania pragnień, oczekiwań i przestrzegania przez innych tych zasad, które Kozica ma zaszczepione w sobie. Takie układ węzłów daje zdecydowany odpór twierdzeniom powszechnie lansowanym o tym, że pokorne ciele dwie matki ssie. Rzeczywistość udowadnia, że po prawdzie to zawsze będzie chodziło głodne.

Nawet jeśli Kozica uzna, iż nie żywi żadnych złudzeń, że ze swoich sęków da się upiec sękacz, to ma co najmniej dwa powody, dla których powinna rozważyć wspaniały układ węzłów. Po pierwsze - może się udać. A po drugie - nawet jeśli na początku się nie uda, to sama próba zmiany minusów w plusy spowoduje koniecznośc patrzenia przed siebie, a  nie za siebie. Uwolni twórczą energię tak bardzo, że nie będzie miała ani czasu, a tym bardziej ochoty na rozmyślania o dawno minionej przeszłości.  Jak to mądrze powiedział Wiliam Bolitho - najważniejsze w życiu nie jest kapitalizowanie naszych osiągnięć. To potrafi każdy głupiec. Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek. Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca.

 

źródło :

Bruno i Luise Huber - Astrologia węzłów księżycowych, Studio astropsychologii, Białystok 1998,

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
kozica 2011-06-21, 11:39:28

Co do znajomości to już niedam rady,odechciało mi się na amen.Bardzo  sympatycznie

odczytałam wieści o tych moich węzłach księżycowych z czego bardzo się cieszę i jestem

wdzięczna, aż szkoda że nie znam was wszystkich osobiście , bo rozmowy nasze toczyłyby

się do białego rana przy szklaneczce czegoś ,, słodkiego'' i nastrojowej SADE.

 Podziękowania dla staregobosmana - poczytam polecaną astrologię do usłyszenia Kasia

Tematów: 2
Odpowiedzi: 14
Dołączył/a: 2011-02-27
genny19 2011-06-22, 07:46:39

W horoskopie kontaktowym i relacyjnym wg Davisona  w horoskopie mojego związku ascendent i planety  maję bardzo podobne położenie. Myślałam ,że nie ma znaczenia który horoskop brać pod uwagę. Inaczej jest z horoskopem kontaktowym i relacyjnym  Kozicy i jej partnera . Wg horoskopu relacyjnego (Davison) ASC związku znajduje się w 22,24 Bliżniąt  i jest w koniunkcji z Słońcem(mężczyzna) oraz w koniunkcji z MC i Jowiszem z horoskopu natalnego Kozicy.  W 1 domu znajduje się  też (sygnifikator kobiety)Wenus w  1 stopniu  Raka w koniunkcji z węzłem połnocnym i w opozycji do Ceres w  Koziorożcu . Wenus w koniunkcji z węzłem  lubi się rozkoszować pięknymi stronami zycia i unikać o ile to możliwe ,większego wysiłku. Natalna Wenus Kozicy 12,55 Wodnika jest w koniunkcji z MC  horoskopu związku .W 12 domu horoskopu w 11,53 Bliźniąt znajduje się Merkury . Te stopnie  Bliźniąt 12 Merkurego oraz  Słońca 25 Bliżniąta były krytyczne w czasie ostatnich zaćmień  Słonca i Księżyca. Drugi sygnifikator  mężczyzny Mars w 29 stponiu Byka (Wenus) wspólnie z Jowiszem są w 12 domu horoskopu . Jowisz natalny partnera Kozicy jest w koniunkcji z Saturnem 5,02 Ryb . Związek Jowisz- Saturn pięknie opisał Stary Bosman. . Pluton w Pannie  na szczycie  5 domu(związki) w koniunkcji z Księżycem.(sygnifikator  kobiety). 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
kozica 2011-06-22, 19:54:29

Miła genny19 przeczytałam uważnie dzisiaj twoj wpis i całkiem już się pogubiłam,wynikają

z tego inne układy ,które są dla mnie trudne do rozszyfrowania , proszę mi wybaczyć że ośmielam

ci zawracać  głowe ale czy to są dobre układy czy nie?( przyznaje bez bicia jestem w tym laikiem)dopiero

od niedawna zaczytuje się w ,, gwiazdach'' a tak dużo jeszcze do przeczytania aby rozumieć.Pozdrawiam

Tematów: 2
Odpowiedzi: 14
Dołączył/a: 2011-02-27
genny19 2011-06-22, 22:13:27

Jowisz w Bliżniętach jest na wygnaniu. Często takie osoby szukają partnerów typu Jowiszowego. Ja też mam Jowisza w Blizniętach i we wszystkich horoskopach  kontaktowych przy ascendencie w Wadze jest Słońce na ascendencie w bliskiej koniunkcji z Słoncem . Merkury (rozmowy,porozumienie) jest spalone Słońcem. Ja wiem ,że w moim małżenstwie wszystko było podporządkowane mojem mężowi(mężczyzna jest najważniejszy). Jak jest w twoim związku to ja nie wiem. Napewno nie ma dobrej komunikacji -Merkury jest u Was obojga w trzelcu czyli na wygnaniu.Może twojemu partnerowi potrzebny jest czas na przemyślenie. zyczę powodzenia.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
kozica 2011-07-19, 13:06:46

Witam wszystkich serdecznie i przy okazji chyle głowę nad tymi którzy trafnie napisali,że

to nie koniec(Blanka) gdzieś to odczytała?  Jak to możliwe, że a piać utoneliśmy w objęciach,

aż strach znowu pomyśleć na jak długo,a przy tym teraz dopiero wyszło że strzelec był

w szpitalu na dwóch zabiegach bo dojrzałam brzuszek pocięty, ot co robi brak porozumienia

jak pisaliście , no może ja za dużo gadam a on-taki cichociemny , nieśmiały.Ale jednak

warto zaglądać w te swoje planety i doszukiwać się  choć drobych radości jakie przynoszą

tranzyty planet o których piszecie i nie rozpaczać za każdym razem, bo dzień do dnia niepodobny

i faktycznie prawdę piszecie, a wielu niedowiarków na tym świecie.Chciałabym jeszcze zapytać, jak stworzyć

horoskop wektorowy dla nas i zobaczyć gdzie będą przeszkody a gdzie ułatwienia , bo sorki nie wiem gdzie

to można zrobić, czy ktoś znajdzie chwilkę i napisze mi gdzie wejść i jak odczytać?  Będe wdzieczna każdej

dobrej duszy. Przesyłam słoneczko ze Szczecina

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 14
Dołączył/a: 2011-02-27
Jasmin 2011-07-19, 17:35:20

Cieszę się Kozico, że tak szczęśliwie ułożyło się w Twoim związku. Miło też, że odezwałaś się i nam o tym powiedziałaś. W ten sposób mamy informację zwrotną o tym, jak wypadły ww. prognozy w konfrontacji z życiem. Oby tak wszyscy robili po uzyskaniu opinii astrologicznej.Usmieszek

Blance należą się gratulacje, Staremubosmanowi i Genny również. Ufam, że Blanka odpowie za jakiś czas na Twoje pytanie o horoskop wektorowy.

 

Mam do Ciebie prośbę: będzie ze wszech miar pożytecznym dla wszystkich, jeżeli zechcesz nam podać datę i konkretną godzinę (jeżeli pamiętasz), kiedy doszło do szczęśliwego pogodzenia. To może rzucić dodatkowe światło na sprawę Waszych relacji.

 

pozdrawiam serdecznie:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
kozica 2011-07-21, 15:41:20

Oj to fajowo, że tak to jest odebrane a spotkaliśmy się przypadkowo 14 lipca po 15.00 tej

i nawiazaliśmy kontakt tel a umówiliśmy się na następny dzien 15 lipca  o  10.00. O dziwo,

nasz dialog nie poruszył wcale przykrego tematu, który nas wcześniej dotyczył,jakbyśmy

obydwoje wymazali z pamięci gumeczką wszystko co nas poróżniło, i było bardzo miło, co jest

niepojęte do tej pory,nie ukrywam że w głębi duszy ,chciałabym mieć strzelca zawsze  koło siebie a i  on

przy mnie mięknie, więc dlatego chciałabym się przekonać że mamy szanse, że gdzieś

tam na górze pozwolą nam planety  na więcej    albo    zamknąć rozdział.I jeszcze jedno ostatnio,dowiedziałam

się że moja godz urodzenia to troszke jest inna 29.12.1965 nie 23.00   a ponoć 23.25 no i czy to ma znaczenie?

Tematów: 2
Odpowiedzi: 14
Dołączył/a: 2011-02-27
Jasmin 2011-07-21, 16:44:14

W sprawie godziny urodzenia :

czy nowa godzina wynika z ustaleń w urzędzie stanu cywilnego?

To ważne, aby było wiadomo na jakim horoskopie urodzeniowym analizować tranzyty na 14 i 15 lipca. 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
kozica 2011-07-23, 14:50:04

z tą godziną to teraz mętlik bo siostra mojej nieżyjącej mamy tak sie właśnie upierała

że to było dobrze po 23 gdzieś 25 minut no i teraz sama niewiem.Może przyjmijmy jej

wersie tylko że mój księżyc usadowi sie w 6 domu a nie w 7 domu

Tematów: 2
Odpowiedzi: 14
Dołączył/a: 2011-02-27
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.