Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

Kobieta wulkan i mężczyzna huragan, czyli prośba o interpretację horoskopu partnerskiego.
estera 2011-08-20, 17:42:06

Mam prośbę, czy ktoś mógłby napisać kilka mądrych zdań o przyszłości i trwałości mojego związku. Urodziłam się 22.III.1989 w Gdańsku o godz. 7.15, mój chłopak, urodzony 23.09.1983 o godz. 7.20 w Tarnobrzegu. Co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc:)

Tematów: 3
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2011-08-20
Odpowiedzi
Jasmin 2011-08-22, 08:17:32

Witam

...i wklejam radix Estery

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-08-22, 08:19:34

Teraz radix jej chłopaka. Swoją drogą, wasi partnerzy, chłopcy itd. których radiksy tu oglądamy, czy oni nie mają imion?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-08-22, 08:25:24

A oto synastria.

Ciekawe, dlaczego wulkan i huragan?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
estera 2011-08-22, 14:34:12

Dziękuję serdecznie za przygotowanie radixów. Mają, mają:) Mój chłopak ma na imię Łukasz. Dlaczego huragan i wulkan? Bo często się kłócimy, oczywiście jest to wplecione w piękne chwile, ale często jednak do tej kłótni dochodzi. Godzimy się zaś w wiadomy sposób. Bardzo nas do siebie ciągnie, walczymy jednak o dominację. Jestem bardzo wybuchową osobą, gdy Łukasz mi czegoś zabrania, albo gdy wyjdzie na jaw jakieś jego przwinienie to rzucę talerzem, krzyknę i będę bardzo nieprzyjemna. Natomiast, Łukasz jest władczy, lubi dominować i trudno jest mu iść na kompromis. Dodam, że obydwoje jesteśmy o siebie bardzo zazdrośni, bo ja mam duże powodzenie u płci przeciwnej, zaś Łukasz celowo wzbudza zazdrość opowiadając o innych kobietach.

 

Moje pytanie jednak - czy jest przed tym związkiem przyszłość? Na jakich aspektach mamy się skupić aby rozładować te napięcia między nami? Ja też ze swojej strony chciałabym zapytać o studia, co powinnam studiować? Jaki kierunek? Interesuję mnie psychologia ale czy to dla mnie? Łukasz chciałby zapytać czy założy w najbliższej przyszłości firmę, która odniesie sukces?

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna:)

 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2011-08-20
Jasmin 2011-08-22, 18:23:22

Dzięki za uczłowieczenie ŁukaszaUsmieszek. Bardzo mi przyjemnie poznać.

 

W waszej synastrii bardzo sprzyjająca jest koniunkcja Księżyca Estery do Słońca Łukasza. Od razu wiadomo, że to dobry związek, niejako wszystko jest na swoich miejscach.

 

Ale nie jest łatwo, co już sama zainteresowana potwierdziła. Wprawdzie Wenus jest władczynią w obu horoskopach a Słońca obojga oczekują tego od drugiego, czego same nie mają i w ten sposób uzupełniają się, to niepokoic może Saturn Łukasza na Słońcu Estery a jej Saturn na Księżycu Łukasza.

 

U Łukasza jest to ograniczenie, chęć powstrzymania i to powiedziałabym chorobliwa. Jest tu problem manipulacji, pewnego stałego nadzoru lub dozoru nad tym, co Estera robi (w sprawach finansowych szczególnie?). Może to psuć związek. Estera z kolei ogranicza Księżyc Łukasza, przy okazji niwecząc jego poczucie bezpieczeństwa w relacjach towarzyskich. Koniunkcja Saturna z Neptunem Estery jest dokładnie umiejscowiona na IC Łukasza. Jeżeli to przepracować, to Estera może wspierać tym Saturnem a nie ograniczać. Może ona potraktować związek z Łukaszem jako swój cel wyższy, jako  ważne życiowe zadanie. 

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-08-22, 18:40:45

Z uwagi na władztwo Wenus w obu horoskopach, warto popatrzeć na na ich relacje.

 

Estera ma fascynującą koniunkcję Słonca w Baranie z Wenus w Rybach posadowioną w XII domu horoskopu. Od razu widać, że kobieta ma powodzenie i panowie jak do miodu lgną... Łukasza Wenus w Lwie w dekanacie Barana w koniunkcji z Marsem, co w związku z Esterą dobrze współgra, bo mowa o tym samym żywiole ognia.

 

Wenus Estery jest w opozycji do Słońca Łukasza i to rodzi problemy na tle finansowym. Łukasz statecznie i rozważnie planuje wydatki, skupia się nad szczegółowym  wykonaniem tego planu a Estera nie przywiązuje do tego wagi, co nie znaczy , że nie docenia zapobiegliwości Łukasza, przecież ma podkreślony żywioł ziemi ASC-endentem i znakiem Koziorożca. W każdym razie na tej opozycji Wenus Estery do Słońca partnera trzeba będzie wypośrodkować relacje.

Wenus Estery jest przeciwna i sfrustrowana Neptunem Łukasza w III domu. Czyli od wzorców, które wyniósł z dzieciństwa, od rodzeństwa, od ludzi z jego otoczenia. Albo to lubi przesadnie albo wręcz odwrotnie. Neptun w Strzelcu w kwadraturze do Wenus Estery to jakieś uzależnienie ale niedobre raczej. Czegoś tutaj Estera nie lubi. Co więcej, chciałaby za pomocą swojego uczucia to zmienić (kwinkunks Jej Wenus do Plutona Łukasza).

 

Wenus Łukasza za to znajduje się w trygonie do Ceres Estery w Baranie. Znaczy z bezpieczeństwem kojarzy mu się postawa walecznej amazonki i w gruncie rzeczy jest to zgodne z jego widzeniem partnerki, żony, matki w Esterze, gdyż jego Księżyc posadowiony jest w Baranie w VII domu.

 

Moim zdaniem, to związek udany ale jak każdy wymaga pracy obojga.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
estera 2011-08-22, 21:47:33

Jeszcze raz dziękuję za wyczerpującą interpretację. Łukaszowi również jest miło poznać :-) .Szczerze mówiąc, bardzo nas zdziwiła informacja odnośnie konfliktów i ograniczeń na tle finansowym. Pod tym względem, powodzi nam się nieźle i przez cały związek ani razu nie pokłóciliśmy się o pieniądze. Wręcz przeciwnie, gdy której stronie brakuje- zawsze chętnie się wspieramy Tym bardziej, że Łukasz ma wenus w znaku Lwa i jest dla mnie wyjątkowo hojny i szczodry. Prawdą jest, że Łukasz lubi kontrolować każdy mój krok. To nie stanowi aż tak dużego problemu. Bardziej frustruje mnie fakt, że stosuje tzw " prawo dwóch kodeksów", czyli sobie pozwala na wiele, a gdy te same sytuacje i okazje spotykają również i mnie- pod żadnym pozorem nie jest w stanie mi tego samego ofiarować. Wiem, że robi to ze strachu przed utratą mojej osoby i z troski o moje bezpieczeństwo.Jednak mój czarny księżyc w wadze, zmusza mnie do ciągłych walk w imię sprawiedliwości i równego traktowania. Nie bardzo wiemy, jak rozumieć tą kwadraturę neptuna w strzelcu u Łukasza, do mojego wenus? Można prosić o parę słów więcej? Co z firmą Łukasza? Stara się od dłuższego czasu o pozyskanie inwestora. Czy coś z tego wyjdzie? Czy ja mam zmienić historię sztukii na psychologię? Pozdrawiamy i niecierpliwie czekamy:)

Tematów: 3
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2011-08-20
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.