Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

Synastria dla dwojga w kłopotach
Amber83 2011-08-27, 11:48:25

Witam serdecznie

Jestem ze swoim chłopakiem Przemkiem od ponad 2 lat w związku, znamy się od trzech. On jest młodszy mimo to po pewnym czasie bardzo przypadł mi do gustu. Broniłam się mocno przed tym uczuciem ze względu na jego wiek, ale wkońcu się poddałam :) Nie było mi łatwo bo nigdy wczesniej nie byłam z mężczyzną młodszym od siebie i to nawet spora różnica bo prawie 5 lat.

Ostatnio targają nami zwłaszcza Przemkiem różne skrajne uczucia, zwłaszcza niepewność tych uczuć. Nigdy bym nie wpadła na to, że kto jak kto, ale on tych wątpliwości mieć nie powinien. Wiem, że przyczyną tych rozterek nie jest inna kobieta.

Czy mogłabym prosić o prognozę dla tego związku?  Czy mamy jaieś ważne sprawy do przerobienia, które wynikają z horoskopu porównawczego? Jakie są rokowania dla tego związku? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, chętnie dorzucę także swoje spostrzeżenia.

Pozdrawiam

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
Odpowiedzi
Amber83 2011-08-27, 11:51:58

Dodaję H.tranzytowy Przemka

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
Amber83 2011-08-27, 11:53:24

Dodaję swój h.tranzytowy do wglądu.

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
acrux_79 2011-08-27, 15:35:30

Witam !

 

Wenus w Bliźniętach na MC oraz Uran, Merkury jako WłH w domu dziewiątym, tam położone Słońce, oraz Uran (ucieczka) i Saturn (przytłoczenie) w domu czwartym daje koncepcję obieżyświata, który niekoniecznie będzie siedział w domu.

Te dziwne koncepcje i propozycje są sensowniejsze, jeśli przypatrzymy się wzorcom rodzinnym (Księżyc w domu ósmym w mało przyjaznym Baranie, oraz kwadrat Słońce - Mars). On jest nieźle pouszkadzany "w sobie", musi się odbudować, a właściwie zbudować. Być może Ty mu musisz pomóc. Ale miejsca w domu (otoczeniu, ojczyźnie) to on długo nie zagrzeje...

 

Cztery osie (ASC, IC, DESC, MC) są uzależnione od Jowisza i Merkurego. Końcowym władcą Jowisza jest Merkury, silnie stojący w Bliźniętach. Wenus (jego "kobieta") też w Bliźniętach. Uran opp Wenus. Na 99% ma duże doświadczenie (mimo "mikrego" wieku) w sprawach damsko - męskich i powodzenie powinno mu (niestety/staty) towarzyszyć przez całe życie.

Ale przede wszystkim to będzie ktoś "dostępny na 50%". Nie widzę go zbyt dużo w jednym miejscu, zwanym "domem". Zaraz sprawdzimy, czy te "warunki" Tobie odpowiadają...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2011-08-27, 15:42:50

Lwica, koniunkcja Wenus - Księżyc, Mars w Lwie... no tak... Myślę, że to powinno jakoś się ułożyć, bo ... macie równe szanse... tak bym to ujął.

Twoja oś Strzelec - Bliźnięta dobrze współgra, ale cieszę się, że Księżyc jest w miarę bezpieczny. Obawiam się tylko, że może nastąpić klasyczny casus Neptuna (jeszcze w trygonie do Wenus), czyli to, że "oprawa" i "romantyczność" dominuje w związku, a jak zaczyna to wygasać to... związek przestaje istnieć. "Romantyków" z Neptunem ASC znam całą szeroką paletę - oni "pięknie się zakochują", a "niepięknie funkcjonują po kilku latach". Zważ na to i uważaj na siebie. Partner jest powietrzem na maxa, dobrze rozumuje, jest wszędobylski. U Ciebie zaś funkcję przewodnią pełni, że się wyrażę, "blyskotliwość społeczna". Innymi słowy - potrafisz zrobić mocne wrażenie w kilkanaście sekund. Prawdopodobnie mocno nad tym pracujesz (Neptun, Wenus, silny Lew, silny dom VIII).

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
margaux 2011-08-27, 17:02:32

Amber,

jak widzę ascendent na pograniczu znaków, to mam wątpliwości, co do dobrze postawionej godziny urodzenia.

 

U Ciebie ascendent wypada na 29 stopień Strzelca, wg wykresu z astro.com. Twój chłopak ma Saturna w Koźle tuż obok Twojego ascendentu. Nie wiem, czy można to uznać za koniunkcję, bo mamy rodzielność znaków, ale interesuje mnie, jak i czy w ogóle odczuwasz Saturn partnera na "sobie"?

 

Pytam się nie bez kozery, bo Saturn partnera na ascendencie u ludzi młodych, działa przeważnie przytłaczająco.

 

 

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
margaux 2011-08-27, 17:10:04

Zwróciłam też uwagę na Marsa Amber w VII domu w kwadraturze do Plutona Przemka.

Ostre tarcia w związku, prowokowane przez Amber, o kasę.

 

W horoskopie porównawczym widoczny jest także osamotniony Jowisz Amber, co skutkuje brakiem akceptacji w jej otoczeniu tego związku. Jak sama pisze, od samego początku miała spore obiekcje, czy wejść w relację z młodszym o 5 lat  partnerem?

Wg mnie ta różnica wieku jest żadna, ale jak widać, dla Amber jest to poważny problem. W przyszłości, jeśli pojawią się plany legalizowania związku, co jest nie wykluczone, bo Jowisz Przemka ładnie aspektuje trygonem Słońce Amber, to ona sama, bądź tez jej otoczenie, może do ślubu nie dopuścić.

 

Poza tym tak jak pisze Acrux, stanowicie dopasowana parę.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
Amber83 2011-08-27, 20:28:29

Witam

Acrux_79 dobrze piszesz, że Przemek jest jakby "pouszkadzany" sam w sobie - On jest bardzo wrażliwym mężczyzną, do tego bardzo nerwowym, do tego nieśmiałość zżrzera go na całego nawet przy najbliższej rodzinie-, przyjaciołach,a ja zawsze próbuję go ośmielać, być tą optymistką  - Nasz związek zaczął sie od tego, że to ja pierwsza go pocałowałam, ale to On pierwszy powiedział, ze mnie kocha:) jest więc powiedzmy remis. Gdybym tego nie zrobiła to czekałabym pewnie do dziś ;).

 

Zauważyłes słusznie też pewną tendencję u niego iż trudno mu zagrzać miejsca w jednym otoczeniu. Uff mineło niedawno jak wrócił z 9miesięcznej delegacji, w którą wcale ne chiał jechać - rozstaliśmy się ze łazmi w oczach. On ciągle gdzieś jeździ - najpierw nasza praca w delegacji  (przez 2 lata )wspólna w której się poznaliśmy prawie 300 km od domu. Mieszkany niecałe 40 km od siebie, a poznaliśmy się w pracy na 2 końcu Polski. Brzmi jak przeznaczenie.

Potem kolejny kontrakt zagranicą i prawie 1000km do domu i na studia jednocześnie więc widywaliśmy się co 1lub2 tyg.

On lubi dom i jednocześnie nie nawidzi tam przebywać - to za sprawą przykrych złych,doświadczeń ,wypadków, chorób z dzieciństwa i niedostatek uczuć od matki i brak wzorca prawdziwego mężczyzny od ojca  teraz się to na nim mści :( i na mnie też. Muszę uczyć go jakokazywać uczucia, jak kochać - jest zamknięty w sobie. Musze go czasami ciągnąć za jezyk, żeby powiedział co czuje, wtedy odpowiada mi, że nie umie ubierać uczuć w słowa więc nie wie jak ma mi o tym opowiedzieć.

Powiedział mi kiedyś, ze lubi przebywać w samotności - tylko sam na sam - przeraziło mnie to. Myślę, że jemu w uczuciach dużo miesz opozycja Wenus-Saturn, która tłamsi uczucia,a doświadczenia z dzieciństwa to podycają.

 

Co do artakcyjności - jest na prawdę przystojny, zwraca uwagę, jest bardzo fotogeniczny (jak to byk) i panny się za nim oglądają, ale doświadczenie w tych sprawach ma niewielkie. Wcześniej był 2-3 mies z kobietą któa go porzuciła dla innego - też była starsza ale o 3 lata. Innych doświadczeń z kobietami brak - sprawdzone z kompetentnego źródła.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
Amber83 2011-08-27, 20:55:45

Z tym robieniem szybko dobrego wrażenia to coś w tym jest acrux_79. Kiedy Przemek spotkał  mnie w pracy 1 raz to powiedział, ze zobaczył kobietę optymistkę, pewną siebie, która ma odpowiedź na każde pytanie, od  której bije energia. Tak potem to ujął "...masz wszytsko to czego mnie natura w charakerze poskąpiła..."

 

Margaux - godzna jest jak najbardziej prawidłowa dokładnie 16:00. Czy odczuwam jego Satuna na sobie? Mimo, że jest młodszy i mniej doświadczony to czasem mam wrażenie, że przy nim wymiękam. Kocham go, ale często jego chłód ( a Satun z tego jest znany ) ostudza moje zapędy. Czasem mam wrażenie że poświęcam mu całą energię ,a on ją pochłania jak worek bez dna do którego się wrzuca ale nie można go zapełnić.

Gdzieś na innym forum czytałam, że bliskość Saturna do ASC może powodować znudzenie się partnerem z ASC.

Ale przecież bliżej niż Saturn jest Uran, lecz też trudno mówić tu o koniunkcji bo już mamy inny znak, więc jakby nie działał?

 

Jeśli meiliśmy kłótnie to jednak nie o pieniądze. Mamy nelsona z jednej strony tak jak piszesz kwadrat jaMars-onPluton a z drugiej trygon onMars-jaPluton.

Kłótnie były o jego powściągliwość, zawsze nad wszystkim długo myśli, ciągle odkłada wszystko na ostatnią chwilę, jest niezorganizowany ale widzę, że jakoś daje radę więc nie zwracam już na to większej uwagi.

Zaskoczył mnie kiedys swoim stwierdzeniem, że czuje się jakby był przeze mnie kontrolowany. Zdziwiłam się bo nigdy nie oczekiwałam żeby mi się spowiadał ze wszystkiego. Wydaje mi się, że może odebrał tę kontolę jako to że mu ciągle doradzałam - a on chiał mieć we wszystkim ostatnie zdanie-jak to facet-nawet nieśmiały ;).

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
genny19 2011-08-27, 21:21:49

Amber z tych wykresów które wkleiłaś jeśli podaję dane w Urani i Zet 9 wychodzą ascendenty u Ciebie w poczatkach znaku Strzelca a u partnera w poczatkach znaku Panny.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Amber83 2011-08-27, 21:23:12

Obecnie, czuję przygnębienie ponieważ On wątpi w swoje uczucia do mnie i sama nie wiem czym jest to spowodowane. Zawsze było nam ze sobą wspaniale. Jednak z delegacji wrócił zmieniony, inny , nieobecny.  Mówi że nie umie tęskić, a skoro nie tęski to pewnie nie kocha-załamałam się. Sam powiedział , że gdyby wiedział, że ta praca się tak skończy to wcale by nie pojechał . Nie długo zmienia pracę na inną, bo chce być blisko domu.

 

Bardzo sobie ceni rodzinę. Jest wierzący i praktykujący. Matkę ma dominującą despotkę/dewotkę-której się boi i ciągle zarzuca jej to, że go nigdy nie kochała (ale nigy jej tego nie powiedział)- stasznie przykro mi tego słuchać. Widzę, że przez jego fatalną relację z matką nie umie budować trwałych relacji uczuciowych ze mną i innymi ludźmi, ciągle się ze wszystkimi kłóci i stosuje po tym zasadę cichych dni-tak to postrzegam.

Podejrzewam u niego depresję (zresztą nie tylko ja) i on zdaje sobie z tego sprawę.

Już nie wiem jak mam Jemu ... NAM pomóc. Zaczyna brakować mi sił.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
Amber83 2011-08-27, 21:27:07

Witaj genny19

moze żeby było precyzyjniej

ja ur. 05.09.1983 Koło woj wielkopolskie godz 16:00

on ur.13.05.1988 Konin woj wielkopolskie godz 15:10 ale podobno może być 15:15

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
genny19 2011-08-27, 21:32:47

Ok,teraz się zgadza.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Amber83 2011-08-27, 21:51:52

Jeśli coś widać w Naszym horoskopie i ktoś chciałby o coś zapytać to chętnie odpowiem. Zależy mi na tym związku, wiem że dużo w niego inwestuję jak każdy kto kocha.

Miałam marzenia o wspólnym domu i tak jak on chciał, aby był blisko wody. A wogóle to kiedyś opowiedział mi o  tym - chiałby mieszkać na łodzi i żeglować, po świecie. Ten Neptun w IV domu - woda w IVdomu i Uran w ty samym miejscu - jako nietypowe miejce dla usytuowania domu (bo na łodzi) jakoś mi tu pasują idealnie do tych marzeń.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
acrux_79 2011-08-27, 23:58:28

Bardzo dziękuję za potwierdzenie moich intuicji, właśnie myślałem, że "wątek rodzinno - podróżniczy" jest na pierwszym planie.

Myślę, że on powinien leczyć swoją relację bliskości, jednocześnie jego partnerki nie mogą zabijać jego tendencji do uciekania z miejsca zamieszkania. Jego usidlić się nie da, trzeba przyjąć jego styl bycia, życia. Nie wolno (wybitnie!) szykować mu złotej klatki.

 

Pozdrawiam !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Amber83 2011-08-28, 12:09:46

Acrux_79 świetnie rozpoznałeś jego tendencję do podróżowania, mimo że jego to bardzo męczy i wolałby siedzieć blisko domu, to różne zrządzenia losu powodują,iż nie może przebywać w jednym miejscu, choć  bardzo tego chce .Mam czasem wrażenie, że to ślepy los decyduje za niego w wielu kwestiach,a on się temu poddaje, ponieważ jest mu tak wygodnie.

 

Jak u niego może przejawiać się opozycja Wenus do Saturna i Urana? Acrux_79 pisałes o dużym doświadczeniu w sprawach damsko-męskich, ale to nijak do niego pasuje. Jak inaczej może się to przejawiać? Ta jego konfiguracją ląduje dokładnie na moim DSC więc jest znacząca.

 

Wogóle zauważyłam,że ma dużo życiowego farta ( to chyba zasługa Jowisza w koniunkcji ze Słońcem ), ale ma to swoją cenę -  nie umie docenić tego co ma. Inni na to co osiągnął musza pracować latami, starać się i wysilać,a  do tego zawsze się złości jak mu o tym przypominam.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
acrux_79 2011-08-28, 14:29:03

Tak się składa, że tu jest siatka układów, które sprawiają, że on może nie chcieć siedzieć "na miejscu", albo zatrzymywać się na jednym związku. Być może Saturn u siebie w Koziorożcu trzyma silniej, niż Uran z nim sąsiadujący. Być może związki (które nie wypaliły) zostały... przegadane. Dlatego nieco przestrzeliłem z tym "doświadczeniem".

 

a) Mars w domu V (seksualności) w żywiole powietrza w trygonie do Wenus w żywiole powietrza

b) opozycja Urana (żywioł powietrza) i Saturna (żywioł ziemii) do Wenus

c) władca DESC Jowisz w żywiole ziemi w domu VIII

d) Słońce w żywiole ziemi

 

Analizując głębiej można podejrzewać więc, że zabrakło "ognia" (główny inicjator seksualnych przygód), oraz wody (główny sterownik emocjonalnego zaangażowania się). Księżyc w domu ósmym nieco "przysypia", chociaż jest w znaku ognistym i to jedyna z pięciu planet osobistych, która nie jest ani w ziemi, ani w powietrzu.

 

W tym rozumieniu, co dalej następuje, można przypuszczać, że partnera "kręci" kontakt i rozmowa. Dlatego przestrzeliłem z tymi "doświadczeniami". Otóż, mogą to być doświadczenia pozbawione "seksualności", albo "więzi partnerskiej". Na poziomie bardziej prostackim ludzie z dużą dominantą powietrzną są jak fircyki, wszędzie byli, wszystko robili. Dlatego wyprowadziłem tezę o tym, że i on jest takim fircykiem. Naturalnie zrobiłem to po zaledwie krótkotrwałym spojrzeniu.

 

Opozycja Wenus - Saturn, Wenus - Uran jest dwuznaczna. Wenus - Saturn hamuje przed kontaktem, natomiast Wenus - Uran nadawałoby rys niezależności i zmienności (buntów, nagłych zerwań) w relacjach. Wenus w Bliźniętach bardziej "uśmiecha się" ku Uranowi. Sprzyja temu dość długie przejście Urana przez dom siódmy, on tam tranzytuje przez kilka lat. Saturn odróżnia się od Urana tym, że generuje doświadczenia, ale czasem ma tendencję do przyśnięcia, lub sam właściciel stara się Saturna "ominąć" (bo nie lubi odpowiedzialności). 

 

Jeśli miałbym uczynić jakąś uwagę, to dobrałbym się do Księzyca w domu ósmym. Ale poprosiłbym (jeśli w ogóle Jasmin to czyta) o wygenerowanie nowego tematu pt. "Ksieżyc w ósmym domu". Myślę, że jest to warte uwagi, a ja trochę swoich doświadczeń napiszę. Jeszcze bardziej interesują mnie ... doświadczenia innych !

 

Pozdrawiam !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Amber83 2011-08-28, 15:28:41

To może byc bardzo intrygujący Księżyc bo w domu 8 czyli skorpiona.  Taki zakamuflowany, podejrzliwy, tajemniczy. Akurat okazuje się że oboje mamy Księżyc w tym domu i do tego w trygonie. Takie porozumienie na poziomie podświadomym, wyczuwanie swoich nastrojów.

 

Rzuciło mi się też coś szczególnego w tej synastrii, otóż On ma dokładnie swoje planety i światła tam gdzie ja nie mam swich i na odwrót, tajk jakby uzupełniał mnie a ja jego. Czy takie ułożenie planet i światel jest pożądane i co może oznaczać?

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
Jasmin 2011-08-28, 18:36:35

Czytam ale to wszystko, bo jestem w podróżyUsmieszek

Sami śmiało możecie uruchomić wszelkie tematy...

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lisek 2011-08-29, 11:58:36

Chciałabym się odnieść do wypowiedzi Acruxa, który kilka (być może nawet kilkanaście) postów wyżej wyraził swoją opinię - szczególnie zainteresowało mnie zdanie : "[...] On jest nieźle pouszkadzany "w sobie", musi się odbudować, a właściwie zbudować. Być może Ty mu musisz pomóc [...]". Oględnie mówiąc , nie zgadzam się z tym zdaniem i ideą pomagania na siłę - nie tędy droga (raczej nikt nie lubi tzw. pomagania  na siłę- gdy  o pomoc  sam nie prosi). Chłopak jest kim jest i to wynika z jego radix - tutaj niema co naprawiać i budować - to kompletna struktura, a nie plastelina. On  może traktować rodzinę ( tą którą ma lub tą którą potencjalnie założy) jako obciążenie (Saturn w IVdomu).  Jednak Saturn w IV domu kładzie też nacisk na tę dziedzinę życia więc nigdy się nie przyzna wprost , że go ta dziedzina życia przytłacza. Do tego Neptun i Uran w IV domu - mówią wiele o stosunku WłH do rodziny jako takiej. Do tego DSC w znaku Ryb, cały VII dom zdominowany przez pionierskiego Barana - doprawdy ten człowiek nie potrzebuje naszej analizy, gdyż najbardziej marzy o "zdobywaniu niezdobytego" w partnerstwie . Naszej analizy potrzebuje Amber i jej radix, gdyż ona ma problem z tym związkiem , a nie jej chłopak. Amber napisała , że wie "z pewnych źródeł" pewne rzeczy  o swom  chłopaku.  Droga Amber, jedynym pewnym źródłem jest zawartość głowy Twojego chłopaka i to co zechce Tobie powiedzić na jej temat ( reszta to pogłoski).

 Możliwe, że wam się uda, ale skoro WłH ma wątpliowści powinno dać Tobie to myślenia co będzie później.  On nigdy nie będzie siedział w tym domu nad jeziorem - choćby to deklarował:) Myślę, ze bardziej powinnaś się skupić na sobie i swoim radix, a także na tym czego ty potrzebujesz, gdyż kompletnie nie masz ( i my tez nie mamy) wpływu na suwerenne decyzje Twojego chłopaka. Jednak masz olbrzymi wpływ na swoje własne życie.

Tematów: 9
Odpowiedzi: 214
Dołączył/a: 2011-06-08
Teksty w działach stałych
lisek 2011-08-29, 16:51:31

Amber, myślę, że jeśli bardzo Ciebie gnębi (a widzę, że martwisz się tym nieprzeciętnie) sprawa Twojego związku, to być może powinnaś zadać pytanie horarne. Zastanawiam sie jednak czy to nie jest zbyt skomplikowana kwestia na tego typu pytanie. Jednak niech wypowiedzą się astrologowie zajmujący się tą gałęzią astrologii.

 

Tematów: 9
Odpowiedzi: 214
Dołączył/a: 2011-06-08
Teksty w działach stałych
Amber83 2011-08-29, 18:06:14

Witam serdecznie

Masz rację Lisku, jest to dla mnie sprawa wagi bardzo osobistej, a więc wpływającej na mnie na głębokim poziomie emocjonalnym. Staram się ogarniać całą sytuację najlepiej jak potrafię, lecz poprzez silne zaangażowanie w zrozumienie realacji na jakich działamy powoduje, że mojej uwadze mogą umykać pewne kwestie.  Przydałoby się spojrzenie subektywnym okiem.

Czy on mnie na prawdę kocha? Pytanie zadane dziś 29.08.11r. o godz17:50,  18 39 E 52 12 N

Jeśli miałby ktoś chęć spojrzeć co mówi na ten temat niebo...

 

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
genny19 2011-08-30, 02:16:58

Twoim sygnifikatorami są władca 1 domu Saturn  oraz Wenus .Saturn znajduje się w znaku Wagi i w termie Jowisza. Zarówno Saturn jak i Jowisz są we władzy Wenus  .Saturn znajduje się w domu 8 horariusza ,który jest domem slabym a przebywanie twojego sygnifikatora w tym domu mówi , że przeżywasz udręki umyslu o przyszłość związku. . Drugi twój sygnifikator Wenus  znajduje się w domu 7- tj domu partnera rządzonym przez Księżyc(mężczyzna) oraz jest we władzy Merkurego. Swiadczy to o słabości twojego sygnifikatora bo zarówno Jowisz -władca termy Saturna jak i Wenus są słabe w znaku Panny.(stąd twoje rozterki)

Partnera reprezentuje władca 7 domu Księżyc oraz Słońce  .Sygnifikatory mężczyzny znajdują się w jego 7 domu rządzonym przez Księżyc oraz we władniu Merkurego.Księżyc jestw termie i żywiole Wenus ,mężczyzna  dobrze się czuje w twoim towarzystwie. Merkury władca Wenus,Słonca oraz Księżyca znajduje się w znaku Lwa w swojej termie i w domu 7 a Saturn(kobieta ) jest w tym znaku w upadku.Sygnifikatory mężczyzny są silne i przebywają w jego domu . Mężczyzna oddala się od partnerki  bo jego sygnifikatory Księżyc i Slonce separują od Wenus. Wenus kobieta jest zaślepiona mężczyzną przez koniunkcję ze Sloncem. Księżyc zmierza  od separacyjnego aspektu z Wenus do aplikacyjnego półsektylu z Saturnem. Połsektyl jest małym aspektem  o którym K. Konaszewska pisze ,że jest wykorzystywany w szczególnych przypadkach do spraw finansowych oraz zdrowotnych. Punkt szczęścia znajduje się w 1 domu w znaku Koziorożca, Punkt malżenstwa 2,11 znaku Strzelca jest zależny od Jowisza, a punkt rozwodu leży w 24,34 Koziorożca.Szczęscie albo rozstanie zależy od Ciebie .

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2011-08-30, 16:53:18

8 dom zaczyna się w 16,42 znaku Panny i jest to krytyczny stopien dla tego znaku oraz Jowisz jest  stacjonarny.Planeta tuż przed retrogradacją lub gdy jest stacjonarna może wskazywać na rozczarowanie zwłokę.Jowisz jest polozony w twoim 3 domu-komunikacji.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.