Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

Prosze o pomoc. Czy to pomyłka czy jest szansa na związek?
kalita 2011-10-05, 22:46:49

Witam, prosze Was o pomoc. Z tego co tu widze to raczej relacje są zbyt napięte by możliwe było stworzenie czegoś poważniejszego. A może się jednak myle? Chociaż większość apsketów nieharmonijnych..Dodam że Asc w Wadze ma M. Proszę o pomoc.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
Odpowiedzi
kalita 2011-10-05, 22:55:37

Czy te kwadratury księżyca z księżycem z merkurym K oraz Satrunem K nie pozbawiają szansy na porozumienie? Dodatkowo kwadratura Wenus M z księzycem i Merkurym K?Nie wiem jak rozumieć koniunkcje Wenus K z Uranem M? Że pociąga ją jego oryginalnośc? Niemniej jednak z jego strony nie widać zaangażowania(Mars opozycja dom 7 K). Nie znam się za bardzo na astrologii a tą synastrie widze w szarych barwach..

Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie i pomoc w inetrpretacji.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
margaux 2011-10-06, 18:18:23

Kalita,

najlepiej podaj swoje dane i partnera, tzn. godzinę urodzenia, miejsce wraz z datą, i poproś Jasmin o wklejenie tych radiksów w wątku.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
kalita 2011-10-06, 20:06:00

Nie moge niestety podać danych urodzenia. Wkleiłam tylko Radix z Uranii. Jest to horoskop przykładowy który dała mi koleżanka, jest to połączenie daty urodzenia z domniemanymi godzinami urodzenia. Siedziałyśmy nad nim razem, ale ja tu żadnego przyciągania nie widze. Obie się dopiero uczymy, więc interpretacja może być błędna. A jeszcze pytanko-czy jest możliwość edycji wypowiedzi, np. usunięcia kosmogramu, bo chyba nie warto interpretować czegoś do czego nie ma odniesienia. Jest to takie gdybanie..Z góry dzieki za odp

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
margaux 2011-10-06, 20:09:34

Kalita,

najlepiej jest się uczyć astrologii na własnych radiksach, bo wtedy od razu wszystko weryfikujesz.

 

Poćwicz synastrię na sobie z kimś z otoczenia, np. porównawczy Twój i mamy.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
kalita 2011-10-06, 20:12:44

Robiłam porównawczy mój i rodziców, mój i narzeczonego. I tam wszystko jest oczywiste, a tu nie. Takie jakieś bezsensu właśnie.Dużo sprzeczności tu widze.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
kalita 2011-10-06, 20:14:44

Aha, Margoux czy jest możliwość usunięcia mojego pierwszego postu lub chociaż tego radixu?Dzięki za szybką reakcje

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
margaux 2011-10-06, 20:44:30

Kalita,

jak się zalogujesz, to masz możliwość edycji i usunięcia postu.

 

Pozdrawiam:)

 

PS. Może wszystko się zgadza, tylko daną parę odbierasz inaczej. Pamiętaj, że są to relacje intymne i wiele rzeczy jest skrywanych głęboko, nie dla oczu obcych.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
kalita 2011-10-07, 10:25:28

Ja tutaj widze typowe realcje biznesowe-świetni partnerzy, ale tylko na polu zawodowym. Kwadratura Księzyców nie zapewnia porozumienia na płaszczyźnie emocjonalnej, konflikty o rzeczy błahe. Ze strony M nie ma żadnych asc do ASC poza koniunkcją Marsa. Ze strony K mamy sekstyl do ASC Wenus. Nie weim czy to coś wnosi? Dodatkowo Księżyc K w kwadracie do Wenus M, trygonie  do Merkurego, koniunkcji do Jowisza.

Wenus M w trygonie do Neptuna K ( czyli chyba przyciąganie, w końcu Neptun działa tu podbnie jak Wenus), choć nt tegmoże też chodzić o jakieś rozmycie wyobrażenia nt tego M, błędne postrzeganie jego osoby, intencji?), w oraz kwadracie do Saturna K, czyli Saturn K blokuje romantyzm Wenus M? Nie pozwala mu się zbliżyć tworząc jakiś mur?

Z kolei koniunkcja Marsa K do Saturna M oznacza, cyt"M będzie ograniczał impulsywność drugiej osoby i starał się ukierunkować jej energię na zdyscyplinowaną, celową pracę, zwłaszcza w kierunku kariery i osiągnięcia pozycji, ta zaś może pomóc jej pokonać zbędny lęk i bezwładność. K może rozdzielać dookoła siebie razy w złości, z powodu czegoś, co uważa za nierozsądne ograniczenia nałożone przez M, ta zaś będzie prawdopodobnie uważać ją za zbyt impulsywną, niemądrą, bezmyślną i za zagrożenie dla swej pozycji i bezpieczeństwa. Jest to niekoniecznie negatywna kombinacja, nawet jeśli angażuje szkodliwe planety. Saturn i Mars mają naturalne powinowactwo do siebie poprzez znak Koziorożca, w którym Mars ulega wywyższeniu, a Saturn jest władcą. Jeśli koniunkcja ta tworzy korzystne aspekty, a oboje jesteście dojrzali, możecie stanowić dobry zespół w przedsięwzięciach zawodowych i politycznych, zwłaszcza w dziedzinach takich, jak inżynieria, polityka, wojskowość, interesy i finanse zbiorowe. Możecie stawiać sobie nawzajem trudne wymagania odnośnie wysiłków i dyscypliny. Wasze wspólne zainteresowania będą miały poważny charakter. Jeśli brak Wam jest dojrzałości i Mars w horoskopie porównawczym tworzy niekorzystne aspekty, mogą pojawić się konflikty, zazdrość i złość. W rzadkich wypadkach możecie być wciągnięci w procesy prawne, w związku z interesami lub sprawami finansowymi."(z :http://www.horoskop.astrolabium.pl/przyklad-hitler-braun.htm).

Pluton M koniunkcja Mars K "Pluton osoby A - koniunkcja - Mars osoby BTa porównawcza kombinacja sygnalizuje silne, dynamiczne i obustronne działania. Przy dobrych aspektach będziecie energiczni i efektywni w grupowych przedsięwzięciach, w sprawach zawodowych, pracy fizycznej lub wysiłkach okultystycznych. Może to dotyczyć pracy w policji, spraw wojskowych, inżynierii, nauki lub prac konstrukcyjnych. Możecie być zaangażowani w tajne intrygi i strategie. Możecie rywalizować odnośnie kariery, strategii i demonstracji siły fizycznej. Każda próba przymusu lub przywołania do porządku spotyka się z oporem i złością. Jeśli relacja między Wami ma być harmonijna, musicie respektować nawzajem swą wolność wyboru i działania.

Osoba A może próbować zreformować lub przerobić w pewien sposób osobę B, będzie próbować wpłynąć na nią, aby była bardziej dyskretna i mniej rzucająca się w oczy, ta zaś będzie próbowała wpłynąć na nią w kierunku bardziej jawnego działania. Osoba B może nakłaniać drugą osobę do niemądrego lub impulsywnego wydawania pieniędzy. Jeśli jesteście w podobnym wieku i przeciwnej płci, kombinacja ta może wskazać na silny pociąg seksualny i wzajemną ekscytację. Możecie pomagać sobie w wysiłkach dla samoregeneracji duchowej i fizycznej. Będziecie zwiększali swoje zdecydowanie w realizacji zamierzonych działań, nawet w obliczu poważnych przeszkód i konsekwencji. Jeśli nie jesteście dojrzali, a ta porównawcza koniunkcja jest „obciążona” przez inne porównawcze aspekty, może być niebezpieczeństwo podjudzania lub wciągania się nawzajem w niebezpieczne, nieprzemyślane działania. "( źródło:http://www.horoskop.astrolabium.pl/przyklad-hitler-braun.htm).

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
kalita 2011-10-07, 10:51:53

Poza tym chyba sporo tu podwójnych nelsonów. Ale kompletnie nie wiem jak je interpretować.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
kalita 2011-10-07, 14:09:13

cosik może jeszcze dopisze. Kwadrat Saturna K do Księzyca M może sugerować chęć przejęcia kontroli nad pratnerem, jego gnębienie.Nieharmonijne asp Saturna K do Jowisza i Urana M mogą powodować powolne wygasanie pozytywnych relacji, zaś Uran może przynieść nagłe burzliwe rozstanie. Koniunkcja Wenus K do Urana M może oznacza bezkrytyczne zauroczenie, które może minąć tak szybko jak się zaczęło. Neptun w trygonie do Księżyca M może wskazywać na iluzje, fantazjowanie o M.Może dawać uczucie, których osoba z Neptunem nie jest w stanie ogarnąć, zrozumieć jego racjonalnych podstaw. Mącenie.Tan sam Neptun jest też w kwadracie do Wenus M.Jak wyżej. Jego Neptun w sekstylu do jej Marsa.

Proszę Was o pomoc w interpretacji. Jakieś wskazówki. Może ide w złą stronę..

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
margaux 2011-10-07, 16:34:41

Kalita,

 

przyznam szczerze, że na załączonym przez Ciebie radiksie niewiele widzę, ale podoba mi się Twoja interpretacja:)

Zwróciłaś uwagę na poszczególne aspekty i właściwie je opisałaś, z tym że bez horoskopów urodzeniowych trudno to wszystko złożyć w jedną całość, bo:

trzeba wiedzieć co dana planeta oznacza w kosmogramie urodzeniowym i w co uderza planeta partnera. Na horoskop porównawczy można patrzeć jak na horoskop tranzytowy. Dla każdego, co innego miłego.

 

U mnie nie jest wskazane, by planeta partnera "uderzała" w moje Słońce bądź Marsa, bo porusza wtedy napięciową opozycję między tymi planetami. Z moim pasierbem na przykład mam trudną synastrię, mimo fajnego nelsona, koniunkcje Słońce-Wenus. Jego Wenus siedzi na moim Słońcu, atakowanym opp od jego Plutona. Tym samym na moim Marsie mam Plutona pasierba. Na dokładkę nasze Księżyce są w kwadraturze. Są to akurat te aspekty, które opisujesz w synastrii znajomej pary. Ja nie wiem, czy między nimi jest sielanka, ale u nas ciagle dochodzi do konfliktów. Koniunkcja Mars-Pluton w ognistym Strzelcu to istna mieszanka wybuchowa. Uwierz, że życie z nim pod jednym dachem jest dla mnie próbą charakteru i vice versa.

 

Co do Saturnów. Hmmm... ja wychodzę z założenia, że bez nich nie ma zwiazków poważnych, bo Saturn silnie wiąże. I czasami lepiej mieć w porównawczym kwadraturę Saturn-planeta osobista/ ascendent niz żeby go w ogóle nie było. Wyjątek stanowi wyjątkowo trudna do przerobienia kwadratura Mars-Saturn. O ile związek nie rozpadnie się wcześniej, to ludzie zamieniają sobie życie w piekło.

 

 

 

 

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
kalita 2011-10-07, 17:33:57

Dzięki Margaux za odpowiedź. Właśnie też jestem ciekawa jakie te relacje by były. Tutaj akurat kwadratury Mrasowo-Saturnowej nie ma , jest za to Wenusowo(M)-Saturnowa(K), no i koniunkcja Satunra(M)z Marsem(K)-chamuje tego Marsa? Ciekawa jestem co by było gdyby te soosby się spotkały i zaczęły jakieś wspólne przedsięwzięcie. Aspekty są "raz na wozie raz pod wozem" , więc nie jestem w stanie ocenić czy związek jest możliwy. Niby mocne wskazania dla relacji biznesowej, ale i też jakieś chore plutoniczne przyciąganie fizyczne (koniunkcja Mars Pluton), nie wiem czy dobrze kombinuje ale zakrawa mi to nawet o jakiś dewiacje-agresja Marsa w połączeniu z mroczną podświadomością Plutona-jakby ten czwartodomowy Mars K wyciągał to, pobudzał u Plutona M. Choć zdjae się że Saturn obecny w takiej konfiguracji powstrzymuje, buduje mur. Nie podoba mi się też szczerze ten Mars na ASC K-próba zdominowania, przejęcia kontroli. Czy po prostu pociąg seksulany. Normalnie ten Mars w jest w 9 domu M. I co oznaczałoby wtedy Słońce M na jej asc?Czy te osoby mają szanse się dogadać? Bardziej biznes, wspólna praca, czy może raczje związek przyjacielski lub partnerski?Choć ten Uran Wenus-zbyt reolucyjny, szybki, czar jest i czar prysł jakby.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
kalita 2011-10-07, 17:40:26

Skądś znam probelmatyke stosunków z pasierbami:) Ciekawe czy z takich asp może się coś urodzić:)?

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
kalita 2011-10-07, 17:46:43

Aha, Margaux przecież tu niby jego Mars na ASC w Raku, ale i jej Mars u niego na ASC w Wadze. Wznajemne pożądanie? U Was koniunkcja marsowo-plutoniczna jest w strzelcu, żywioł nadje jej jeszcze więcej piekielności. Tutaj koniuncka Mars-z Plutonem i Saturnem M jest w Wadze- czy to może nadawać jej subtelności?

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
kalita 2011-10-07, 17:49:58

Aha ja ze swoim narzeczonym mam kwadrat Wenus jego do mojego Saturna. I sama nie wiem jak to się manifestuje. Nie dostrzegam żadnych problemów w związku z powyższym chyba że nadejdą..

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
margaux 2011-10-08, 08:24:47

Moi rodzice też maja kwadraturę Saturn-Wenus i żyją ze sobą szczęśliwie ponad 40 lat. Tutaj nie ma żadnych reguł. Jeśli ludzie naprawdę lubią się, kochają, szanują i mają wspólne cele, to taki związek ma duże szanse przetrwać nawet największe burze.

Na aspekty nieharmonijne w porównawczej należy zwracać uwagę podczas tranzytów planet ciężkich, Saturna, Urana, Plutona. Wiele związków rozpada się na tranzytach tych planet.

 

Czasami widzi się super wychuchaną synastrię z wenusjańsko-marsowymi połączeniami, ze Światłami w koniunkcji, a w rzeczywistości nic się nie dzieje między ludźmi. Nie iskrzy, nie przyciąga. I na odwrót. Są porównawcze "słabe", a ludzie mimo tego są ze sobą. Wtedy warto jest się przyjrzeć kompozytowi, bo on pokazuje , w jaki sposób związek funkcjonuje jako całość.

Znam parę, których synastria jest taka sobie. Okazuje się, że przyciąga ich do siebie uraniczne podobieństwo. Ona ma Słońce w opp do Urana, a jej partner Urana na Księżycu.

 

Ważne tez są progresje. Czasami ktoś w danym momencie życia wyda się nam nie interesujący, ale gdy progresja uderzy w jakis nasz czuły punkt, nagle mozemy zainteresować się dana osobą.

Na przykład u mojego męża takim "zapalnikiem" jest progresywny Saturn na natalnej Wenus. Wenus posiada w Skorpionie na moim ascendencie i pr Saturn pobudził jego natalna Wenus do działania.

 

W horoskopie związku, o którym piszesz, jest parę rzeczy niesprzyjających relacji intymnej. Koniunkcja Mars-Saturn jest złośliwa, może nie w takim stopniu co kwadratura, ale to ciężki aspekt. Jak sama zauwazyłaś para ta może dobrze dogadywać się na płaszczyźnie biznesowej. Tu by się wtedy przydały konstruktywne połączenia między ich Słońcami, do MC, wskazane są aspekty merkuriańskie. Natomiast kwadratura Księżyców w relacji bliskiej od razu wyłazi na zewnątrz. Konflikty, że tak się wyrażę kolokwialnie, o duperele, uniemożliwiają na dłuższą metę harmonię w domu.

Marsy na asc w związku intymnym, to pociąg do właściciela ascendentu, ale i też chęć nim rządzenia.

Wspominałas tez o kwadraturze Wenus-Księżyc.

To zapowiedź pewnych dysproporcji w sposobie spędzania wspólnego czasu. Brak akceptacji dla zainteresowań partnera. Upodobania partnera, niekiedy znajomi, drażnią Księżyc.

 

Saturn w Wadze jest wywyższony i jego działanie nie jest tak wredne i złośliwe jak w innych znakach, więc wszelkie tarcia będa wyważone, ale Waga bywa chwiejna i chimeryczna. Popatrz na jakim polu, w którym domu, ta koniunkcja przebywa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
Jasmin 2011-10-08, 08:31:48

Widzę, że tylko Margaux wiernie towarzyszy Kalicie w jej pytaniach. Co to za "cisza wyborcza" pozostałych?

 

Zapraszam wszystkich do pomocy wzajemnejUsmieszek. Szczególnie tych, którzy ostatnio skorzystali na pomocy u nas.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
kalita 2011-10-11, 19:44:24

Dziękuje Margaux i Tobie Jasmin za próbe mobilizacji forumowiczów:) również zachęcam do burzy mózgów:)

 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
lupka 2011-10-12, 11:42:37

Kalito ja mam małe doświadczenie z synastriami, jakoś mnie nigdy za bardzo nie ciekawiły na tyle, żeby zacząć je intensywnie analizować.Poza tym gubię się przy jednym kosmogramie a tu trzeba pracować z dwoma. Pomyślałam jednak, że skoro bawimy się w burzę mózgów to i ja się dołączę (bo takie burze lubię), choć wszystko co piszę potraktuj lekko, bo przyznam szczerze o synastriach tylko na forach czytałamOczko.

 

Z tego co zauważyłam to udane pary(przynajmniej na jakiś czas)  a mam na myśli kilka par z mojego najbliższego otoczenia, dobierały się tak, że ascedent lub planety w I domu  jednej osoby pasowały do descendentu drugiej osoby. Oprócz tego  wiadomo harmonijne połączenia świateł, albo też opozycje między nimi. Lub światła jednej osoby w VII domu drugiej i vice versa. Tutaj  I dom M. pasuje – (choć to powierzchowne na pewno i nie najważniejsze) do descendentu K. Ale to jest chyba ważne, żeby dwie osoby zwróciły w ogóle na siebie uwagę.M. ma w pierwszym domu koniunkcję Saturna z Plutonem w Wadze (przy czym ta koniunkcja już bliżej wierzchołka II domu), i ponieważ Saturn w Wadze jest wywyższony będzie ta koniunkcja realizować się bardziej saturniczo. Gdyby przyjąć, że Pluton, jak gdzieś napisał zdaje się Arcrux, intensyfikuje działanie planety, z którą jest w koniunkcji, to taki Saturn, który w Wadze jest bardzo silny, przy koniunkcji z Plutonem będzie szalał:D. O koniunkcji Saturna z Plutonem czytałam jednak sporo negatywów i sama zastanawiam się nad jej działaniem, gdy Saturn jest w egzaltacji.

Przypuszczam, że tak „na pierwszy rzut oka” bardziej zainteresowaną osobą może być K, co do zainteresowania M nie jestem pewna.

Ponieważ każda znajomość czegoś uczy i ta znajomość na pewno nauczy czegoś tych dwoje. Np. u K. rzuca się w oczy słaby Mars, raz, że w Wadze, dwa w IV domu, przy czym tutaj już raczej trzeba go  do V domu wliczyć. Czytałam (Michael Roscher), że planetę wlicza się do następnego domu jeśli znajduje się ona w ostatniej 6 części domu poprzedniego. Ja przeważnie stosuję się do tej zasady, ale zawsze patrzę też na możliwość interpretacji w domu, na końcu którego się ona znajduje.  Tutaj dodatkowo mamy domniemane godziny, co może oznaczać, że jest prawdopodobieństwo, że nie są pewne? Mars K. odbiera dużo aspektów, więc jest chyba w relacji tych dwojga ważny i będzie musiał się napracować żeby dojść do porozumienia przy kwadraturach świateł.

K. ma ascendent w Raku. Ascendentalne Raki mają w sobie taką przyjemną miękkość, są sympatyczne, ciepłe, opiekuńcze. Księżyc K. w ostatnim stopniu Skorpiona, słaby. Na władcę ascendentu to chyba trochę trudne położenie, w dodatku zdaje się kręci się też całkiem niedaleko Saturn. Więc to może być osoba wyglądająca na pierwszy rzut oka niewinnie i bezbronnie, ale nie będzie bardzo dostępna, trygon Plutona do ascendentu, Księżyc w Skorpionie i Saturn prawdopodobnie w koniunkcji będą tworzyły dystans. Przy bliższym poznaniu- jeśli ascendent w Raku zbudził powierzchowną nadzieję na pokrewieństwo dusz (M - podkreślony Rak) wyjdzie koniunkcja Słońca z Uranem K, wola samostanowienia, zamaszysty buntownik (aspekty Jowisza) przy dosyć nieudolnym, nastawionym na współpracę Marsie w Wadze. Całkiem blisko jeszcze tego Marsa znajduje się Pluton w Skorpionie, Pluton w V domu ma coś wspólnego z Plutonem w I domu, z tym, że osoby z Plutonem w V domu w związkach okazują silne powołanie do kształtowania np. osobowości drugiego człowieka wedle własnego widzimisię, na przekór wszystkiemu. (Was nicht passt- wird passend gemacht, basta!). A więc Pluton w V domu uwielbia formować i jak sobie kogoś upatrzy to wbrew wszelkim sygnałom z zewnątrz będzie brnął przed siebie aż w końcu dojdzie do takiego punktu, na którym być może obiekt formowany zrezygnuje z tej zabawy, bo mu się znudzi- własny masochizm na przykład- i tyle pracy na marne.

Wydaje mi się, że w tej relacji mogłoby chodzić w dużej mierze o Marsa-po pierwsze sekstyl Masa M do węzła wschodzącego K. Po drugie  nadwrażliwy Mars M w trygonie do Plutona K(tak w ogóle Mars na wodzy Księżyca też potrafi być uciążliwy) a u M Księżyc jest poza tym dyspozytorem Słońca i Merkurego, jest on więc bardzo ważny.

 Księżyc M w ścisłej koniunkcji z Wenus w Pannie (upadek). Wenus w Pannie jest marudna, krytyczna, bywa zdesperowana i czasami stwierdza, że ma już tego wszystkiego dosyć i woli relację podpartą rozsądkiem- z takim podejściem wpływa na Księżyc a Księżyc jest dyspozytorem Słońca, Merkurego i Marsa.Wenus jest ważna bo władca ascendentu.

 

WięcM  to jest wrażliwa, emocjonalna, czuła osoba, krytyczna w relacjach i pamiętliwa ale poprzez ascendent w Wadze o przyjemnej powierzchowności, uprzejma i dąży do współpracy, nawiązywania kontaktów ale jest krytyczna, marudna i czepia się banałów. Trafia ona na K. od której szybko może powiać chłodem a jej uraniczne pomysły+ silny Pluton w V domu, mogą M w jakimś stopniu irytować, czego M też nie zapomni. M będzie bardziej dominować, K musi się podporządkować. Koniunkcja Saturna z Plutonem w Wadze jest w koniunkcji do Marsa K. Ta koniunkcja może być bolesna ale może zmuszać K do działania w określony sposób (tak jak tego chce M na przykład).K może się dzięki temu nauczyć działać bardziej zdecydowanie; pod wpływem koniunkcji Saturna który dysponowany jest przez krytyczną z okiem do detalu Wenus w Pannie... No ale tak ogólnie rzecz biorąc  wygląda mi to na matnię i nawet pod kątem relacji zawodowych mogłoby nie być łatwo. Po co w pracy wypominanie i ciągłe marudzenie, a tutaj Księżyce w kwadraturze a Słońca łączy dorodny kwinkunks- sama nie wiem co lepsze? Możnaby powiedzieć, że przecież Merkury M jest w trygonie do Księżyca K, ale dyspozytorem Merkurego  M jest Księżyc, który jest w kwadraturze do Księżyca K. Jowisze mogłyby być jakimś punktem zaczepnym, ale wydaje mi się, że to chyba trochę za mało na udaną w moim rozumieniu relację.

 

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-10-14, 10:08:55

No i co Ty na to Kalito?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
kalita 2011-10-29, 09:47:44

A ja na to- dziękuje Wam;) Bardzo podoba mi się Lupko Twoja analiza:) Wydaje się być trafna.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.