Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

synastria
Ada 2014-01-31, 17:56:34

Prosze o pomoc w analizie sysnastrii. Nie znam godziny urodzenia drugiej osoby, ale bardzo mnie zastanawia czy mogło by coś z tego poważnego być. Dodam, że nie ma tu związku, wcześniej się spotykaliśmy, aktualnie jestesmy znajomymi. Zastanawiam się czy może coś jeszcze z tego być.

 

Tematów: 24
Odpowiedzi: 461
Dołączył/a: 2012-07-25
Odpowiedzi
Ada 2014-02-02, 12:52:18

Najpierw napisze jak ja to widze.

Aspekty związkowe jak najbardziej są. Podstawowy aspekt to trygon jego Księżyca do mojego Słoneczka co daje wspólnotę ciała i duszy, jest to aspekt harmonijny, djący dobre zroumienie. Koniunkcja Księzyca do Księzyca daje równiez dobre zrozumienie, podobne usposobienie. Kolejnym bardzo dobrym aspektem jest koniunkcja jego Wenus do mojego Księzyca z reguły jest to silna więź emocjonalna, daje podobieństwo usposobień, towarzyskośc, głębokie przywiązanie i oddanie. Słońce w trygonie do jego Wenus harmonia, mhm tu bym jeszcze napisała, że bardzo korzystny aspekt w moim horokopie Słońce synfiguje męża, w jego Wenus to synfigator żony, dodatkowo ta Wenus jest w dekanacie lwa, wskazuje to też na fizyczną atrakcyjnność. Jego Mars w trygonie do mojej Wenus, no to tutaj erotyczne przyciąganie, pożadanie. Moja Wensu koniunkcja do Jowisza, to bardzo dobry aspekt bo Jowisz to miłość, szczęście, dązenie do legalizacji zwiążku (jeśli takowy zaistnieje). Jowisz w sektylu do ASC potwierdza ww. stwierdzenie. Teraz czas na trudniejsze aspekty Wenus koniunkcja Saturn znalazłam coś takiego "

Ponieważ ta porównawcza kombinacja wskazuje na obopólne zainteresowania sprawami zawodowymi lub finansowymi, funkcjonuje ona najlepiej w relacjach zawodowych i związanych z interesami wymagającymi dyscypliny i dobrego zarządzania.

Sam z siebie ten porównawczy aspekt nie prowadzi do atrakcyjności seksualnej, jeśli jednak Saturn i Wenus tworzą korzystne aspekty w horoskopach natalnych, jak również w porównaniu, możecie cieszyć się długotrwałą przyjaźnią i trwałą lojalnością. Gdy ta porównawcza kombinacja pojawia się w małżeństwie, przyjaźni lub relacjach związanych z interesami, sprzyja trwałości związku. Jeśli jednak wystąpią niekorzystne wpływy innych planet, niskie pobudki mogą zatruć relację. Osoba B może być zimna i nieodpowiedzialna, skąpa i małoduszna gdy w grę wchodzi osoba A, ta natomiast może zainteresować się nią jako środkiem dla osiągnięcia pozycji materialnej lub awansu zawodowego. Osoba B może być rozpustna i wyrachowana w stosunku do osoby A, zwłaszcza w relacjach romantycznych, przy znacznej różnicy wieku. Gdy ze strony osoby B ma miejsce prawdziwe uczucie, może mieć ono charakter rodzicielski i mieć wpływ dyscyplinujący i ograniczający na drugą osobę. W tym wypadku osoba B będzie niepokoić się o bezpieczeństwo osoby A. We wszystkich relacjach osoba A może ożywiać usposobienie drugiej osoby, a ta z kolei może pomóc pierwszej ustabilizować emocje. " a  teraz Mars koniunkcja Saturn "

W tej porównawczej kombinacji osoba B będzie ograniczała impulsywność drugiej osoby i starała się ukierunkować jej energię na zdyscyplinowaną, celową pracę, zwłaszcza w kierunku kariery i osiągnięcia pozycji, ta zaś może pomóc jej pokonać zbędny lęk i bezwładność. Osoba A może rozdzielać dookoła siebie razy w złości, z powodu czegoś, co uważa za nierozsądne ograniczenia nałożone przez osobę B, ta zaś będzie prawdopodobnie uważać ją za zbyt impulsywną, niemądrą, bezmyślną i za zagrożenie dla swej pozycji i bezpieczeństwa. Jest to niekoniecznie negatywna kombinacja, nawet jeśli angażuje szkodliwe planety. Saturn i Mars mają naturalne powinowactwo do siebie poprzez znak Koziorożca, w którym Mars ulega wywyższeniu, a Saturn jest władcą. Jeśli koniunkcja ta tworzy korzystne aspekty, a oboje jesteście dojrzali, możecie stanowić dobry zespół w przedsięwzięciach zawodowych i politycznych, zwłaszcza w dziedzinach takich, jak inżynieria, polityka, wojskowość, interesy i finanse zbiorowe. Możecie stawiać sobie nawzajem trudne wymagania odnośnie wysiłków i dyscypliny. Wasze wspólne zainteresowania będą miały poważny charakter. Jeśli brak Wam jest dojrzałości i Mars w horoskopie porównawczym tworzy niekorzystne aspekty, mogą pojawić się konflikty, zazdrość i złość. W rzadkich wypadkach możecie być wciągnięci w procesy prawne, w związku z interesami lub sprawami finansowymi."

Pozytywne w tym horoskopie porównawczym jest to, że planety jego padają na mój 5 dom. Nie wiem jak podchodzić do jego Marsa czy podchodzić, że jest on w luźniej koninkcji z DSC.

Nie dziwie się, że jak mnie zobaczył to nie odpuścił, ale dziwie się że później olał. U mnie było odwrotnie ja nie chciałam, a teraz stwierdziłam, że jednak mi się podoba.

 

Jak można sprawdzić czy coś jeszcze może zaiskrzyć?

 

 

 

 

 

Tematów: 24
Odpowiedzi: 461
Dołączył/a: 2012-07-25
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.