Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Synastria

Dziwna relacja
benita.m@interia.pl 2014-04-15, 12:22:43

Witam,

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji horoskopu partnerskiego. Jestem w dziwnej relacji z dużo młodszym mężczyzną. Nie jest to znajomość erotycznie konsumowana :), ale dość bliska chociaż widujemy się rzadko. Od czasu do czasu próbuję się z niej (znajomości) uwolnić, ale nie potrafę. On dużo luźniej to wszystko traktuje, ale na pewno też czuje więź. Ciągle szukam odpowiedzi na moje pytania: dlaczego tak się stało, że połączyła mnie tak silna więź z człowiekiem, z którym nie powinno mnie połączyć nic albo bardzo dużo mniej? Jak powinnam traktować tę znajomość i do czego ona zmierza... nie potrafię sobie na to wszystko odpowiedzieć, a tylko się w tym pogrążam. Jeśli ktoś mógłby i chciałby mi coś podpowiedzieć, wyjaśnić, naprowadzić  tych moich poszukiwaniach to byłabym bardzo wdzięczna. :)

tutaj mój natalny:

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2013-05-16
Odpowiedzi
benita.m@interia.pl 2014-04-17, 21:37:42

Wreszcie udało mi się zrobić coś z plikiem.

Tu wklejam mój natalny.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2013-05-16
benita.m@interia.pl 2014-04-17, 21:38:44

tutaj jest jego natalny

Tematów: 2
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2013-05-16
benita.m@interia.pl 2014-04-17, 21:50:35

Tutaj nasza synastria. Jeśli ktoś mógłby spojrzeć i rozjaśnić mój umysł będę bardzo wdzięczna :)

Tematów: 2
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2013-05-16
maszowa 2014-04-21, 12:34:54

Witaj,

Nie za wiele tu widzę, bo obrazki z niezbyt lubianego programu, ale mam wrażenie, że w waszej relacji jest przede wszystkim coś w rodzaju "przepychanki", rywalizacji, nie umiem tego nazwać inaczej, ale może wiadomo już o co chodzi. Może być tak, że ten mężczyzna stanowi niedościgniony ideał, kogoś, kim Ty zawsze chciałaś być ale nigdy Ci się to nie udawało. Przyjemnie jest patrzeć na niego ... i marzyć, że patrzysz w lustro. On jest taki naturalny, zabawny, spontaniczny jak dziecko, przy nim wszystko wygląda na łatwiejsze i prostsze. Czy tak jest? 

Obawiam się jednak, że on jeszcze długo nie przestanie być dzieckiem. Ale to już inna bajka

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
benita.m@interia.pl 2014-04-21, 20:24:37

Dziękuję za odpowiedź :) Tak, bardzo lubię na niego patrzeć i podziwiać, zwłaszcza, że jest artystą występującym na scenie. Może trochę też coś jest w tych niespełnionych marzeniach, ale raczej jako niespełnionych marzeniach o realizacji ścieżki kariery bliskiej mi osoby. Porzuconych marzeniach, które on realizuje. Dlatego chętnie mu pomagam w jego karierze. Jeśli chodzi o tę "przepychankę" to też jest prawda. Często się spieramy, przeważnie z mojej przyczyny. To ja mam jakby wymagania w stosunku do niego, a nie powinnam mieć i mam tego świadomość. teraz trochę odpuściłam i od razu lepiej się dzieje w naszej relacji/znajomości. Ostatnio też dał wyraz swojego podziwu dla mnie i tak myślę, że to wynik opozycji naszych słońc, chyba podziwiamy się wzajemnie i oboje lubimy na siebie "patrzeć". Nie miałam takiej świadomości wczesniej i to też mnie ciągle denerwowało. Że ja go podziwiam, lubię, chcę się kontaktować, a on możliwe, że nie. Tym bardziej stawiało mnie to w "gorszej/niższej" pozycji, że jestem dużo starsza i nie godziłam się z tym, że może mnie przyciągać tak sporo młodszy mężczyzna, nawet jeśli nie jest to związek partnerski. Nie bardzo umiem zinterpretować jego słońce w moim 7 domu w synastrii, ale mówiłam sobie, że wlazł mi tym swoim słońcem na mój pusty dom 7 i to dlatego. Nie wiem też co oznacza jego księżyc na MC. Generalnie chciałam się z tej relacji uwolnić wiele razy i nawet do tego by doszło dokładnie rok temu, ale się nie udało. Chyba to jeszcze potrwa i muszę się z tym pogodzić :)

Ale nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że jest dziecinny, raczej nie...chyba, że chce się pokazać innym w moich oczach. To rozsądny, bardzo mądry młody człowiek. To też mnie w nim pociąga. No i wrażliwy...artysta :)

Tematów: 2
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2013-05-16
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.