Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Horoskop elekcyjny

horoskop ślubu - elekcja
Ada 2017-09-27, 13:34:29

Witam wszystkich. Ciekawi mnie wasze zdanie na temat daty ślubu 06.01.2018 r. godz. 15.00

Wyglada całkiem nieźle ASC w znaku raka, Księzyc w 4 domu i Wenus w 7 tylko,że spalona, Jowisz w 5 w koniunkcji z Marsem. Jak waszym zdaniem ten horoskop wygląda, bo spełnia pewne warunki elekcji np. Księżyc i Wenus w domach kątowych, aspekt Księzyca z Jowiszem, ale jest też Księzyc w pannie i spalona Wenus oraz włdaca DSC w 6 domu. 

Tematów: 24
Odpowiedzi: 461
Dołączył/a: 2012-07-25
Odpowiedzi
Jasmin 2017-09-28, 10:18:59

Witaj,

 

horoskop dość dobry (jaka miejscowość?), taki ziemski, ze wskazaniem na spełnienie obowiązku utworzenia rodziny. Spalenie Wenus może wskazywać na duże zaangażowanie w tworzenie wizerunku społecznego. Stabilny związek i oparty na wspólnej pracy.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
starybosman 2017-09-28, 11:12:17

Na pierwszy rzut oka horoskop elekcyjny (ustawiony na Lublin)  daje pozytywne przesłania.  Wenus w Koziorożcu zapowiada poważny związek. Jest w aspekcie z Księżycem ( trygon) , Jowiszem ( sekstyl), ale i Marsem ( też sekstyl). Sama Wenus ( żeńska) w żeńskim znaku ( Koziorożec), mając na uwadze benefiki po stronie zachodniej podpowiada,  iż związek będzie korzystniejszy dla kobiety. Wenus w domu kątowym, władca troistości, w swoim dekanacie i swoich termach. Problemem jest spalenie i niewiele da to, że będzie wkrótce casimi, bo następnie znów będzie spalona. Księżyc w ziemskiej Pannie, w domu kątowym, władca troistości, w dekanacie Wenus i termach Jowisza ma godność, ale jest w fazie malejącej. Fakt, tworzy trygon ze Słońcem, jednak zwrócić uwagę wypada na to, że z trygonu z Saturnem ( ostatni aspekt separacyjny) stworzy sekstyl z maleficznym Marsem ( w domicylu). Nie można pominąć także Saturna jako władcy 7 domu. Oczywiście, idealnego horoskopu elekcyjnego ślubu nie ma, ale warto spjrzeć na to, jakie aspekty tworzą wymienione planety w horoskopach urodzeniowych partnerów. Nie od rzeczy będzie też ocena horoskopu kontaktowego obojga, tyle tylko, by nie "ustawiać " go na miejsca urodzenia osób, lecz na miejscowość, w której spotkali się po raz pierwszy. To nie tylko osąd co do tego, w jakim celu się spotkali ( co może mieć znaczenie), ale i po to, by spojrzeć jakie aspekty tworzą planety w stosunku do horoskopu ślubu. Hooskop porównawczy zapewne uzupełni informacje. Z takim bagażem wiedzy można rozważać, czy wybierać inny termin zawarcia związku.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Ada 2017-09-28, 15:22:24

Faktycznie nie ma dobrych elekcji. Ta data spełnia kilka zasad dotyczących elekcji ślubu. No ale ideałów nie ma. Faktycznie władca DSC pokrywa się z władcą DSC w horskopie pani młodej, natomiast w horoskopie pana młodego Jowisz jest na ASC w pannie wraz z Marsem, a Wenus w Koziorożcu. Coś te horoskopy mają wspólnego :)

Tematów: 24
Odpowiedzi: 461
Dołączył/a: 2012-07-25
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.