Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Inne

Wyrzucanie starych rzeczy- oczyszczanie duszy i domu.
cs 2015-11-28, 19:34:39

Witam

 

Mam pytanie. Czy stare rzeczy (ubrania, przedmioty) mogą mieć w sobie coś magicznego i czy pozbywanie się ich to dobry pomysł ? 

 

Aktualnie sprzątam i wyrzuciłem lub oddałem mnóstwo starych przedmiotów. Chcę oczyścić mieszkanie i życie. 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
Odpowiedzi
lupka 2015-11-29, 17:09:40

To zależy od człowieka i od tego co rozumie pod „czymś magicznym“. Myślę, że stare rzeczy to o prostu stare rzeczy, a więc „martwa natura“ ale przez to, że człowiek ma do niej jakiś emocjonalny stosunek-może ona mieć wpływ na człowieka- zarówno pozytywny jak i negatywny. Jeśli np. jakiś przedmiot kojarzy się z jakimś destruktywnym doświadczeniem, choćby tylko przez to, że był w polu widzenia kiedy doświadczałeś czegoś nieprzyjemnego (np. swoich własnych myśli) to jego symboliczne usunięcie ze swojego otoczenia może pomóc uwolnić się z podświadomie działających emocjonalnych stanów powodujących nawracanie negatywnych myśli/wzorców itd. To nie musi być koniecznie jakiś przedmiot- to może być też fryzura, kolor włosów itd. Czasami taka zmiana jest potrzebna i to wcale nie po to żeby eliminować jakieś destrukcje tylko po prostu z chęci zmiany. Myślę, że przeprowadzenie od czasu do czasu takiego wielkiego sprzątania to dobry pomysł.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Jasmin 2015-11-30, 00:50:36

Bardzo dobre zajęcie, kiedy w tranzytach ścisła koniunkcja Słońca z Saturnem i jednocześnie w kwadraturze do Neptuna. Rzeczy się rozpraszają. Odejście od starego, nie przywiązywanie się, uwolnienie. Magiczne to jest wtedy, kiedy się nada temu symboliczny kontekst. Urealnione znaczenie jest takie, że mniej materii uwalnia od obowiązku zajmowania się nią, co - jak w każdym przywiązaniu do czegoś- oznacza większą wolność i mniejsze uzależnienie. Kontekst zależy od tego, co dokładnie chcesz wyrzucić.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2015-11-30, 01:57:16

Uzupełnię "synchronicznie", że mniej więcej o tej wieczornej porze dnia sobotniego (28 XI) zacząłem porządkować swój czas i wyrzuciłem (albo zacząłem czynić pewne postanowienia) dotyczące internetu. Wielu z nas ma symptomy pewnego uzależnienia, lub tracenia czasu na "tylko godzinkę", z którego robi się "tylko kilka godzinek". Więc moją "szafą" jest komputer. Oprócz wspomnianego układu Słońce-Saturn/do Neptuna zauważyłem też, że szedł aspekt Księżyca do Urana, czy też jakieś wietrzenie. Może i wietrzenie myśli, może i wietrzenie emocji? Komputery - internety to bezduszne światy, ale tylko z założenia. Potrafią wyzwalać niesamowite emocje i zawiązywać niesamowite konflikty, otwierać nowe możliwości, albo tworzyć nawet romanse. Full pakiet. 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
ewa007 2015-11-30, 17:22:09

To i jak dołoże swoje trzy grosze - w ubieglym tygodniu z wielka ulgą zamknełam swoje konto na FB, czuje się wolna jak ptak, nikogo nie podglądam i nikt mnie nie podgląda:) W weekend zrobilam przegląd ubrań swoich i dzieci i przygotowałam wielką szlachetną paczkę dla poleconej rodziny:)

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.