Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Inne

Relokacja i ucieczka przed przeznaczeniem
winetu 2013-12-09, 11:12:13

Witajcie :)

Zastanawiam się od pewnego czasu nad wpływem jaki niesie ze sobą relokacja horoskopu, związana ze zmiana miejsca pobytu. Czy przesunięcia planet między domami mogą drastycznie zmienić nasze życie, podejście? Czy takie przesunięcia mogą pomóc się realizować, czy wręcz przeciwnie-ograniczyć?

Zastanawialiście się nad zmianą jakości zycia z tym związaną? Może to stanowić remedium na pewne "niedociągnięcia" w naszym horoskopie..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Odpowiedzi
lupka 2013-12-09, 13:03:53

Horoskopu urodzeniowego moim zdaniem nie zmienisz. To co wyszło na świat w miejscu urodzenia nie staje się czymś innym w innym miejscu, zmieniają się tylko okoliczności i ździebka możliwości. Ale relokacja może być logicznie- na gorsze albo wręcz przeciwnie na lepsze. Może być lepszy klimat jak ktoś choruje np. na tarczycę...i na tej zasadzie może relokacja polepszyć np. warunki dla zdrowia. Ale jak masz schizowatą rodzinę i wyjedziesz gdzieś to się sytuacja o tyle zmieni, że się od niej oddalisz i zdystansujesz- ale ta rodzina się nie zmieni...Jak ktoś urodził się z wrodzoną wadą to wyjazd tej wady nie cofnie. Zmiana położenia osi też ma swoje granice i może mieć różne skutki , też w zależności od wieku w jakim się relokujesz, czy będziesz się jeszcze uczyć czegoś nowego czy pozostajesz przy dawnym zawodzie...itd. Albo np. kiedy po relokacji jakaś niekorzystnie położona planeta w horoskopie urodzeniowym , dajmy na to Saturn „wjeżdża” z 6 do 7 domu  i się okazuje, że po relokacji rozpada się małżeństwo. 

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Jasmin 2013-12-12, 09:10:58

Ucieczka przed przeznaczeniem ? No raczej wątpię. Ale relokacja działa (żeby nie było pomieszania). Po co w ogóle uciekać? Lupka w sumie dożylnie wyłuszczyła to, że pozycji głównego sygnifikatora przeznaczenia a zatem Słońca "nie przesuniesz" ze znaku zodiaku, tak samo jak nie poprzestawiasz innych sygnifikatorów w znakach a co za tym idzie nie można relokacją zmienić przyczyny, czy inaczej podstawy energii planetarnych. Można trochę wpłynąć na miejsce (dom horoskopowy) jej wyładowania ale to zależy też, ile relokacja trwa. Już o tym pisaliśmy chyba.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2013-12-12, 11:59:18

Dziękuje Lupko, wytłumaczyłaś łopatologicznie :) Tobie Jasmin też :)

Chodziło mi o lepsze wykorzystanie energii horoskopu-przesuwając planety do innych domów-bardziej im "odpowiadającym" . I w ten sposób zrobić dyla przed przeznaczeniem :) Wiem, że nie będą to duże zmiany, nie spowoduje to wymazania "przeszłości", rodziny i innych elemetnów towarzyszących nam od urodzenia. Ale może pozwoli zrozumieć siebie, wyeksponować to co dobre i w innych domach pozwolić się temu realizować. Wtedy WłH mógłby uzyskać spełnienie. Załóżmy Saturn w 7 domu po relokacji mógłby z niego uciec:)

Pewne predyspozycje są, ale może zmieniając rozkład "domowy" wyeksponuje się jedne, drugie ukryje.

Zastanawiam się czy ktoś z Was po relaokacji zauważył jakieś zmiany? Np. tu na miejscu był odludkiem stroniącym od ludzi- jakiś sygnifikator "towarzyskości" przyblokowany, a po relokacji zaczął wychodzić do ludzi?

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2013-12-15, 09:26:44

Ach, to się rozumiemyUsmieszek.

Relokację mogę potwierdzić na bank, działa to jak opisałaś. Zmiana jest przez domy. Np. kiedy moje Słońce w relokacji zmienia pozycję na VII dom, "świeci" w relacjach "samo", nie muszę wiele robić, aby być w centrum relacji i one (relacje) są wtedy najważniejsze. Moje relokacje są związane z podróżami i czasem wolnym, więc mają znaczenie tylko w tym aspekcie, są krótkotrwałe. Jak to wygląda w dłuższym przedziale czasowym nie doświadczyłam jeszcze.

Planując relokację długoterminową albo wręcz " na zawsze" , trzeba wziąć pod uwagę to, jak ona zadziała na rodzinę (jeżeli się ją ma). Czy owa zmiana będzie korzystna dla współuczestników relokacji. To , co jest dobre dla nas, może nie być takie dla małżonka lub dzieci.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.