Sollunari


Ingres Urana w znak Barana

 

Ingres ten każe spodziewać się gwałtownych, zaskakujących zmian, które przygotują nową płaszczyznę m. in. do porozumienia społecznego. Preludium tych zmian stanowi arabska wiosna ludów i ruchy społeczne w Afryce Północnej.

Uran jako współwładca Wodnika wzbudza nadzieje na postęp, na zwiększenie pól społecznej aktywności, na innowacyjne trendy i rozwiązania, które do tej pory nie miały szans zaistnieć. Dzięki odwadze znaku Barana może zrealizować się i dokonać przewrotu w umysłach ludzi TO, co do tej pory transformowało się głęboko pod powierzchnią i wzbierało do poziomu erupcji, dzięki energii Plutona w Koziorożcu. Uran przyśpieszy zmiany w strukturach, zmieni hierarchię wartości, da asumpt do przewartościowań. Nie stanie się to natychmiast wraz z ingresem Urana w dniu 12 marca b.r.; trzeba pamiętać bowiem, że planeta ta przebywa w jednym znaku Zodiaku średnio 7 lat. Jest zatem czas na zmianę starego, na świadome działania zmierzające ku lepszemu, na aktywizację i przeobrażenia dotychczasowych konstrukcji materialnych i mentalnych. Szczególnie ważne jest, aby przygotować się na to drugie. Emanacje energii Urana urzeczywistniać się będą poprzez zdarzenia i zjawiska o rodzaju i rozmiarze właściwym dla innego wielkiego ingresu planetarnego: uraniczne zwroty i upadki przygotują miejsce dla duchowej energii Neptuna w Rybach.

Ruch prymarny Urana jest odmienny od kierunku obrotu Ziemi, co kojarzy się z wywrotowością, rewoltą i odstępstwem od dotychczasowego nurtu biegu rzeczy. Jednocześnie zaś jest to naturalny ruch tej planety, którego odmienić nie sposób. To bardzo ważne, aby nie widzieć złego w nadchodzących zmianach, ale zaakceptować je jako coś naturalnego. Nie możemy zatrzymać Urana i odwrócić kierunku jego rotacji wokół własnej osi. Nie możemy zatrzymać naturalnego biegu rzeczy. Takiej władzy w systemie solarnym nie mamy.

 

Więcej na ten temat w artykułach:

"Uran w Baranie" w dziale Planety/Uran

"Czas tsunami" w dziale Varia

 

 

6 marca 2011r.

©tekst Krystyna Daca5<< więcej artykułów dotyczących Urana


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.