Sollunari


Nów Księżyca z 18.12.2017r.

 

 

16.12.2017 - dziś stacjonarna Ceres w 19 stopniu Lwa. Będzie w tym biegu do wczesnych godzin popołudniowych dn. 18.12.br.

 

Jej energia współbrzmi z energią Nowiu Księżyca w 27 stopniu Strzelca (tutaj horoskop), której przesłaniem jest rozpoczęcie nowego cyklu w życiu, nauka czegoś nowego, przyswojenie sobie wiedzy o czymś nie poznanym do tej pory, niesamowicie innowacyjnym a jednocześnie naturalnym i oczywistym. Wtajemniczenie w arkana wiedzy, do tej pory udostępnionej niewielu.

 

Światła w Nowiu w paraleli zodiakalnej z Wenus na ASC to dobra nowina, której oczekiwano. To informacja na miarę paraleli zodiakalnej Merkurego R i Saturna w Strzelcu. Urzeczywistnienie tego, co było marzeniem od tak dawna. Odrzucenie iluzji, wyobrażeń ograniczonych umysłów, poprzez otwarcie się na prawdę o naturze nas samych.

 

Obsada planetarna ASC w horoskopie Nowiu Księżyca w Strzelcu stanowi zapowiedź nowego cyklu życia na podwyższonych wibracyjnie częstotliwościach.

 

Ceres stacjonarna w Lwie w koniunkcji z Węzłem Północnym Księżyca w kwinkunksie do Plutona w Koziorożcu jest wskazaniem na silne kobiety, zmagające się z materią dnia codziennego, będące jednocześnie uosobieniem miłości i uczucia. Siła od nich płynąca jest uzdrowieniem energetycznym, wysoko wibracyjnym darem, którego nie sposób przecenić. Poszukaj ich w swoim otoczeniu. Zastanów się, czy sama taka nie jesteś.

 

Stacjonarna Ceres to wskazówka ku temu, aby poczuć wibracje Ziemi, otworzyć się na naturalne procesy odnowy, wraz z wydłużaniem się dnia skierować się ku przebudzeniu, ku wzrostowej fali światła.

 

To również zapowiedź oczyszczających procesów energii Kundalini. Wskaźnikiem przebudzenia energii Kundalini w horoskopie radix jest aspekt harmonijny Świateł do Urana i Wenus, w powiązaniu energetycznym z Merkurym, Ceres, Plutonem i Neptunem. Istotny dla samoczynnego wzbudzenia Kundalini jest trygon pomiędzy Merkurym, Saturnem i Uranem (tzw. "tęczowy most", "trójkąt spirytualny", w ciele biochemiczne silne połączenia między tarczycą - przysadką mózgową - szyszynką).

 

Podczas obecnego Nowiu Księżyca aktywność tych sygnifikatorów jest znaczna, co uprawnia do wniosku o zwiększonej liczbie osób, które będą doświadczać przebudzenia energii Kundalini. Nów Księżyca w 27 stopniu Strzelca jest związany energetycznie z eklipsą częściową Słońca w 28 stopniu Wodnika z dnia 15. 02.2018r., a mianowicie Światła w obecnym Nowiu tworzą trygon ze Słońcem w eklipsie. Oznacza to, iż okres przebudzenia będzie wydłużony w czasie, a jego trwanie nie ograniczy się do krótkiego oddziaływania w okresie ostatniego nowiu w tym roku. Zatem wypada się do tego przygotować. Najlepszym sposobem jest oczyszczenie kwantowe serca i podnoszenie wibracji przez:

- pozytywne uczucia

- czyste intencje

- zaufanie do siebie

czyli przez światło Słońca.

 

Niekorzystne jest wzbudzanie "siłowe" energii Kundalini. Przyspieszanie "czyszczenia ogniem" może skutkować poważnymi chorobami. Transformacje Jowisza w Skorpionie będą przesadne, jeżeli nie zostanie zachowany umiar w dążeniu do "przebóstwienia". Odradzam techniki czyszczenia wyższych czakr, przed oczyszczeniem czakry 1-3 i czakry 4. Obecny Nów -przez aspekty Ceres i Jowisza- stanowi ostrzeżenie przed instrumentalnym podejściem do rozwoju duchowego, np. w celu uruchomienia wyższych mocy, takich jak np. jasnowidzenie czy jasnosłyszenie. Podniecanie się tymi umiejętnościami zaburza Kundalini i budzi superego, co oznacza koniec rozwoju duchowego i początek zaburzeń psychicznych.

 

Centrum Galaktyki da znać o sobie. Informacja z centrum Drogi Mlecznej (paralela zodiakalna Merkury R - Saturn na ASC Nowiu) dotrze do tych, którzy mają szczególnie czułe i wysublimowane narzędzia "odbiorcze". Nie potrzebujesz niczego, poza sercem o czystych intencjach, które chce dobra dla wszystkich i siebie samego. To jest podstawą uwolnienia od wszelkiego cierpienia.

 

 

©Krystyna Daca

16.12.2017r.

 

#kundalini

#oczyszczeniekwantowe

#trójkątsakralny

#tęczowymost

#eklipsaSłońca2018

#centrumgalaktyki

#sygnifikatorykundaliniwhoroskopie

 

 

 << więcej artykułów dotyczących Księżyca


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.