Sollunari


Jowisz w Skorpionie a eklipsy Świateł zimy 2018

 

10. października 2017r. Jowisz tranzytem wszedł w znak Skorpiona (tutaj horoskop ingresu) i pozostanie w tym znaku do 8 listopada 2018r. Ingres tej planety w znak transformacji i transmutacji zapowiada przemiany alchemiczne na poziomie ciała i ducha.

 

Jowisz, jako planeta żywiołu Ognia w znaku Skorpiona czyli Wody, to energia pola elektromagnetycznego, mającego formę fali o wysokiej częstotliwości. Separacyjna opozycja Jowisza z Uranem w retrogradacji w horoskopie ingresu, uwolni oczyszczenie energetyczne, poprzez światło i jego wibracje. Potencjał tej energii ma moc usunięcia wszystkiego, co jest zbędne i zrobienia miejsca na nowe - potrzebne - prawidłowe - czyste bezwarunkowo. Wykorzystanie tego potencjału zależeć będzie od tego, czy w przestrzeni materii i ducha istnieją i trwają jakiekolwiek przeszkody. Uświadomienie ich sobie wiązać się będzie z okresem chaosu, który wbrew pozorom z natury swej jest uporządkowany. Ma jedną stałą cechę, którą jest czystość uniwersalna. Jej osiągnięcie jest możliwe, dzięki kwinkunksowi Jowisza w Skorpionie z Uranem w Baranie, który uaktywni się w lutym 2018r.

 

W czasie tranzytu Jowisza przez znak Skorpiona doświadczymy energii całkowitej eklipsy Księżyca w 12 stopniu Lwa, w dwadzie Strzelca (tutaj horoskop). Podczas zaćmieniowej pełni, dn. 31. stycznia 2018r. Księżyc znajdzie się w zerowej koniunkcji z Ceres oraz w opozycji do Słońca i Wenus w Wodniku. Większego znaczenia tej eklipsie nadaje również koniunkcja Księżyca z Nibiru. Jest ostateczną wskazówką do przekroczenia niewidzialnego brodu, wąskiego gardła, którego przejście oświetla Gwiazda polarna.

 

Całkowitemu zaćmieniu ulegnie sfera emocji i uczuć, zogniskowanych wokół wartości materialnych i duchowych. Przesłanie eklipsy: czystość serca jest miarą a jego poznanie i doświadczenie jest najwyższą próbą. Jest wąską ścieżką, którą pójdą ludzie o prostym i szczerym sercu, pozbawieni materializmu.

 

Niektórzy rodzą się w stanie świadomości kwantowej. Wszystkie ich działania są podejmowane zgodnie z prawem naturalnym, przy czystych intencjach i w czystym stanie świadomości. Ludzie ci przystępują do działania natychmiast, realizując cele w poczuciu misji. W tym naturalnym stanie świadomość połączona jest z Najwyższym Źródłem i służy Najwyższemu Dobru. Pozostali potrzebują oczyszczenia świadomości. Eklipsa Księżyca z 31. stycznia 2018r. daje taką możliwość a nawet pewność, iż wszyscy doświadczymy oczyszczenia w sferze materii i ducha - bezwarunkowo.

 

Eklipsa Księżyca niesie ze sobą przestrogę, zapisaną w pozycji Neptuna do Świateł. Kwinkunks Neptuna do zaćmieniowego Księżyca i Ceres oznacza chorą sytuację, którą należy odrzucić. Także odejście od czegoś lub kogoś i przekroczenie niewidzialnej granicy, z niemożnością powrotu. Świadomość tego, co robisz i pod jakim wpływem, pomoże uniknąć błędu. Uleganie wpływom jest zbędne, ponieważ jest uwarunkowane.

 

Saturn w dobroczynnym bikwintylu (aspekt 144 stopni kątowych) z Księżycem w koniunkcji z Ceres to wąska ścieżka bezinteresowności, na której nie ma miejsca na wahania, emocjonalne zawirowania i nieświadome błądzenie. To czyste istnienie tu i teraz, pewność w sercu i poczucie bezpieczeństwa. To podwojona siła dwóch kwintyli (2 x 72 stopni), kreatywna i niepokalana zwątpieniem, władająca sekstylem Jowisza z Plutonem, tworząca alchemiczny wzór i budująca strukturę krystalicznej przestrzeni serca.

 

Oczyszczenie przestrzeni uwalnia miejsce dla nowego , co uświadamia horoskop częściowej eklipsy Słońca w 28 stopniu Wodniku 15. lutego 2018r. (tutaj). Za sprawą wysokich częstotliwości fal elektromagnetycznych Słońca (patrz rezonans Schumanna    http://www.w-przestrzeni-serca.pl/nowa-ziemia/34-wibracje-nowej-ziemi.html  ) wszyscy doświadczamy transformacji na poziomie ciała i ducha. Wyższe wibracje w ciele są właściwe osobom zdrowym fizycznie i psychicznie, o wysokim morale, duchowo rozwiniętym i świadomym, niekoniecznie religijnym, za to działającym w zgodzie z prawem naturalnym czyli kosmicznym. Eklipsa Słońca zapowiada uświadomienie sobie tego, w stylu rewolucyjnego odkrycia, że nie tylko ciało ma jakieś wibracje, tym niższe, im bardziej dualnie i egoistycznie działa, ale że można owe wibracje podwyższyć. Przesłaniem eklipsy solarnej jest rezonans wewnętrzny i zewnętrzny. Z czym rezonuje moje ciało i dusza? Na jakich wibracjach funkcjonuję? Czego jestem częścią i jakie pole elektromagnetyczne wytwarzam, oddziałując na otoczenie?

 

Zerowy (czysty) sekstyl silnego Saturna w Koziorożcu z silną Wenus w Rybach, to dobrodziejstwo łączenia się ludzi o bezinteresownych intencjach, dla najwyższego dobra. Sprzyjać temu będzie zerowy (czysty) sekstyl wywyższonego Merkurego w Wodniku z Uranem w Baranie. Merkurego spalonego zaćmieniowym nowiem uwolni Uran, poprzez stworzenie wysoko wibracyjnych połączeń i synaps, tak w ciele jak i w umyśle. Każdy zostanie odkrywcą, rewolucjonistą, odnajdzie skarb czyli... miejsce, gdzie wibruje światło o najwyższych i naturalnych częstotliwościach.

 

 

 

 

©Krystyna Daca

 

 

16.10.2017r.

#eklipsaKsiężyca2018

#eklipsaSłońca2018

#JowiszwSkorpionie

#bezwarunkowamiłość

#rezonansschumanna

#wysokiewibracje

#świadomośćkwantowa

 

 

 

 

 

 << więcej artykułów dotyczących Jowisza


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.