Sollunari 

 

 

Satellitium Saturna, Marsa, Lilith i Plutona w Koziorożcu to energetycznie bardzo silna konfiguracja. Energia żeńska w przewadze, dodająca ciężaru temu, co było lekkie do tej pory. Trudność polega na iluzji niemocy i słabości. Wyobrażanie sobie tego, co jest w naszej mocy do zrobienia a co nie jest. Cenzurowanie co jest dla mnie za trudne a co nie jest. Testy i sprawdziany siły, liczenie i podsumowanie osiągnięć, zdobywanie szczytów możliwości. Jak mam to zrobić? Jak wejść na tę górę - niedosiężną i wymagającą ofiary - bez potu, krwi, i otartej skóry na stopach? Pytanie o głębszy sens trudów codziennego życia oraz życia na wymarzonym, wysokim poziomie. Dlaczego trudy to mają być? Przy takim natężeniu energii rodzi się bunt wobec przeciążeń. Chcemy łatwych sprawdzianów. Pragniemy przyjemności, prostej i samostawającej się. Bezwysiłkowych osiągnięć. Samych szczęśliwych chwil w cudownym życiu.

 

I to ostatnie jest możliwe. Wystarczy nie mieć pragnień. Przedtem dowiedzieć się, po co potrzebne jest pragnienie. A jeszcze wcześniej, jaka jest praprzyczyna pragnienia?

 

Energetyczny związek Saturna, Marsa, Lilith i Plutona w Koziorożcu to rozwój duchowy i szansa na ćwiczenie bezpragnieniowości. Także okazja na ograniczenie stereotypów w przekonaniach. Np. dotyczących tego, że rozwój i postęp musi wiązać się z nadludzkim wysiłkiem. Albo że koniecznie trzeba cierpieć, aby do czegoś dojść. Saturn w Koziorożcu to nie jest ograniczenie i wykluczenie ale wolność od tego. To naturalna kolej rzeczy i wszystko to, co zgodne jest z porządkiem świata. Saturn w Koziorożcu jest porządkiem ziemskiego poziomu i ziemskiej logiki.

Porządkiem wyższego rzędu jest Uran, symbol chaosu. W odróżnieniu od Saturna, struktura tworzona przez Urana jest czystsza i bezwarunkowa a przez to bardziej zbliżona do boskiej formy przejawień. Aby naturalnie przejść od ziemskiej logiki (materia) do logiki boskiego poziomu (duch) potrzebne jest doświadczenie Chirona. Jest to nauka i wiedza, pobierana w doświadczeniu Tu i Teraz, zawierającym jednocześnie przeszłość i przyszłość, podczas łączenia się ducha z materią. To doświadczenie prowadzi do boskiego wymiaru.

 

 

4.04.2018

©Krystyna Daca

 

                                                                                                                                                         Krystyna Daca

 

#koniunkcjaSaturnMarsPlutonwKoziorożcu

#bezpragnieniowość

#brakpragnień

#rozwójduchowy

#doświadczenieChirona

#porządekwyższegorzędu

#bezwarunkowamiłość

#świadomośćkwantowa

#tuiteraz

 

 

 

witryna ©Sollunari działa 2009-2018

 

©wszelkie prawa autorskie zastrzeżone                                                                                                                                                                                                                                                           
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.