Sollunari

Eklipsy Słońca i Księżyca z sierpnia 2017r. 

Eklipsy Świateł z sierpnia 2017r. przyniosą dalszą krystalizację świadomości, zapoczątkowaną uaktywnieniem sekstylu Jowisza z Saturnem w październiku 2016r. Zwiastują przebudzenie, odnowę, zwycięstwo światła nad ciemnością.

 

Znajdujemy się w okresie fantastycznej przemiany, wymagającej wyrzeczeń ale zapowiadającej materializację tego, co dotychczas wydawało się mrzonką, złudzeniem i nierealnym marzeniem. Wymaga on od nas wyczulenia a nawet pozytywnego przewrażliwienia na mistyczne znaki, symptomy, symbole, zjawiska, nie tylko te zauważalne w naszym otoczeniu zewnętrznym ale także na informacje pochodzące z wewnątrz nas samych, z naszego duchowego centrum.

 

Energia planetarna kierunkuje nasze działania ku szczerej i zrównoważonej odnowie fizycznej i duchowej, nakazuje zrobić porządek, zburzyć stare przekonania i systemy wartości, oczyścić dusze i ciało, dokonać mentalnej metamorfozy, otworzyć się na Prawdę, Miłość i Mądrość. Tylko czysta dusza i ciało, wolne od zła i pomieszania, są w stanie przyjąć dobrodziejstwo energii solarnej i lunarnej, której zapowiedź dają eklipsy sierpniowe 2017r.

 

Analiza eklipsy Słońca z 21.08.2017r. (tutaj horoskop) prowadzi do jednoznacznych wniosków, których nie sposób zlekceważyć. Zwiększona aktywność Słońca podczas zaćmieniowego nowiu w 29 stopniu Lwa wskazuje drogę postępowania dla wszystkich ludzi dobrej woli. Zapowiada powszechne budzenie się energii Kundalini, odkrycie sekretu tej życiowej energii poprzez poszerzenie świadomości większości ludzi, zarówno co do jej znaczenia jak i sposobu działania.

 

Eklipsa lunarna z 7.08.2017r. w 16 stopniu Wodnika (tutaj horoskop), wyprzedzająca solarną, stanowi swojego rodzaju stygmatyzację, naznaczenie, wyróżnienie - dla "kryształowych" ludzi, o wysokim stopniu rozwoju duchowego. Czeka ich nowe zadanie do wykonania, dzięki któremu ludzkość wzniesie się na nowy poziom rozwoju.

 

Zadanie to polegać będzie na przekazie informacji, uzyskiwanej na poziomie kwantowym. Będzie to wymagać ogromnej siły fizycznej i duchowej. Nieprzygotowani fizycznie i duchowo na ten rodzaj poszerzenia świadomości mogą odczuwać silne dolegliwości w obrębie ciała i w sferze psychiki, toteż niezwykle ważne jest, aby energie planetarne właściwie harmonizować energią Jowisza w Wadze na wierzchołku Latawca, utworzonego przez Saturna, Marsa i Eris (eklipsa Słońca) a także bisekstylem Księżyca, Jowisza z Saturnem na wierzchołku (eklipsa Księżyca). Wyróżnienie czeka tych, którym się to uda. Zostaną wojownikami Światła, a ich działania materializować się będą poprzez osiągnięcia, oceniane przez ludzkość jako cuda.

 

Przebudzenie ze snu, symbolizowane przez Neptuna w półkwadraturze z Uranem (aktywnej podczas obu eklips) może być niebezpieczne dla zatwardziałych obrońców starego porządku. Ich nieprzebudzony umysł oraz ciało mogą być "porażone" nadaktywnością energii zaćmieniowego Słońca. Skutki widoczne są w horoskopie eklipsy Księżyca. Wskazują na nie kwinkunksy Słońca do Neptuna i Plutona. Zwolennicy terroru, dyktatu, działający przeciwko Prawdzie, Miłości i Mądrości upadną i odejdą w niebyt.

 

 

4.04.2017r.

©Krystyna Daca

 

#eklipsaKsiężyca2017

#eklipsaSłońca2017

#zaćmienie Księżyca

#zaćmienieSłońca

#kundalini

#przebudzenieenergiiKundalini

 

 

Dodaj komentarz

<< spis artykułów   
<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.