Sollunari

Cele i filozofia strony Sollunari
czyli co my tu wszyscy robimy...

 

 

Jeżeli potraktujemy Układ Słoneczny jako organizm- czyli wzajemnie ze sobą połączony zespół energii, które stanowią jedność i skupione są dookoła jednego centrum, od którego zależą - to wszelkie systemy mniejsze, funkcjonujące w ramach tego większego będą nośnikiem tej samej zasady. Idąc za logiką tego rozumowania można uznać Ziemię za taki doskonały system oraz potencjalnie również człowieka. Istota ludzka posiada zatem zespół cech, energii ciała, duszy i umysłu, które odpowiadają energiom planet i innych ciał kosmicznych, a wchodzących w skład Układu Słonecznego. Poznając astrologię możemy tym samym nauczyć się, jak działa ten niewielki układ kosmiczny, którym jest człowiek. I co więcej - możemy dowiedzieć się, jak przy pomocy tych atrybutów, które posiadamy osiągnąć cel, tj.

.

odszukać w sobie i wyrazić swoje słońce.

 

*  

 

Zawartość tej witryny kieruję do czytelników z punktu widzenia Ucznia, nie zaś nauczyciela. Zakładam więc, że mogę się mylić. Chciałabym, aby ta strona zwiększyła szeregi uczniów astrologii, ale poprzez zaintrygowanie, zaciekawienie, zwrócenie uwagi- nie zaś poprzez nauczanie.  

 

Zapraszam na Forum - wodnikowe zgromadzenie, gdzie każdy będzie mógł powiedzieć, co myśli. Proszę o wzajemny szacunek i tolerancję dla poglądów innych. Nie musimy się we wszystkim zgadzać. Wszystkie szkoły astrologiczne są mile widziane; tak naprawdę nie różnimy się między sobą i mówimy o jednej Astrologii, ale w różny sposób.  

 

W Ciekawych tranzytach piszę dziennik, w którym opisuję działanie planet w odniesieniu do tego, czego doświadczam fizycznie ja sama lub moje otoczenie.  

 

W Poszukiwaniach astrologicznych tkwi moja prawdziwa natura, tj. poszukiwanie ekstrasensu w zwykłych rzeczach za pomocą symboliki astrologicznej, a wszystko to razem w związku z podróżami, które zawsze mają dla mnie wymiar mistyczny.  

 

Słownik astrologiczny służyć ma jako narzędzie i pomoc przy nauce astrologii. Najczęściej przyda się początkującym. Zaawansowanych proszę o współpracę przy dodawaniu nowych haseł.  

 

Planety, Znaki Zodiaku oraz Varia przeznaczone są dla osób bardziej zaangażowanych i piszących. Tutaj liczę na wsparcie innych. Piszcie swoje artykuły na temat Zodiaku, planet lub innych interesujących kwestii i problemów astrologicznych. Zamieszczone tutaj teksty pomogą innym a Wam pozwolą na prezentację swojej wiedzy. Przesyłajcie je na mój adres e-mailowy a ja zadbam o ich należyte przedstawienie graficzne. Zapraszam i zachęcam serdecznie!  

 

Proszę też o merytoryczne uwagi, co do treści tu publikowanych i redakcji technicznej strony. Postaram się je uwzględnić, w miarę możliwości organizacyjnych.   Mam nadzieję, że witryna spodoba się, oraz że wypłynie z tego projektu coś większego i z pożytkiem dla innych. W tym zamierzeniu nie chodzi o krótkotrwały sukces ale o trwały rozwój.  

 

                                                                                                     Krystyna Daca5

 

23. listopada 2009r. 

Dodaj komentarz

<< spis artykułów   
<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.